Здоров'я, гарний настрій, а часто навіть імідж залежать від такого дрібного аксесуара одягу, як шкарпетки. Але, думка створюється не тільки внутрішньою чарівністю, а й зовнішнім виглядом аксесуарів. Якщо респектабельного вигляду чоловік раптом з'явиться на вулиці в шкарпетках з оленями, в безглузду смужку чи клітинку, його респектабельність тут же буде взята під сумнів.

Як недорого купити шкарпетки в інтернет магазині?

У продажу на сайті https://varos.com.ua/ є ціле море моделей, видів, розмірів, що відрізняються по довжині, складу матеріалу, формі, дизайну, кольору. Можна купити шкарпетки дитячі, жіночі, чоловічі, для дому, для бігу, для туризму. Перед тим, як приступити до вибору слід визначитися, для чого вам потрібні шкарпетки.

Наприклад, літній варіант шкарпеток краще купити з бавовни або льону, так як влітку ноги потіють. Якщо взяти синтетику, вона принесе справжній головний біль, дискомфорт ніг, неприємний запах, що відчувається здалеку. Відвідайте інтернет магазин, де представлені хороші якісні види шкарпеток на всі випадки життя.

Бавовна - це натуральне та гігієнічне волокно, вироби з якого оптимальні для носіння в теплий період року. Бавовна добре вентилюється, не тримає тепло тіла, тому швидко вбирає піт і при цьому намокає. Якщо в теплий період року під впливом плюсової температури навколишнього середовища матеріал буде швидко висихати, то в щільному зимовому взутті шкарпетки залишаються вологими. При знаходженні на вулиці під впливом низьких температур вологі бавовняні шкарпетки швидко стають холодними, викликаючи дискомфорт. Відповідно, вологими та прохолодними стають і ноги, і в такій ситуації вони швидко переохолоджуються.

Чому замерзають ноги?

Взимку дуже важливо правильно вибрати шкарпетки і, як не дивно, в цьому краще віддавати перевагу синтетичним, а не натуральним тканинам. Кращий варіант - шкарпетки або колготки з вовни, але з додатковою добавкою з синтетичного матеріалу. Але ноги можуть мерзнути ще з декількох причин:

  • Взуття не підходить вам за розміром, надто тісне порушує кровообіг стопи - тому і стає холодно.
  • Якщо надягати шкарпетки в кілька щільних шарів, ноги будуть потіти та замерзати.
  • Носіння мембранного взуття з шкарпетками натуральної тканини, при цьому бавовна вбирає всю вологу та остуджує ноги.
  • Вегето-судинна дистонія - при захворюваннях судин кровопостачання кінцівок страждає найбільше. Тут можна порадити лише звернутися до лікаря та тепліше одягатися.