Фірма Oris випускає тільки механічний годинник, за весь час свого існування кварцових годинників ніколи не робила. У прозорій задній кришці годинника цієї марки видно механізм, найяскравішою деталлю якого є червоний ротор - невід'ємна та запатентована частина всіх без винятку годинників бренду Oris.

Oris - справжня швейцарська механіка

У північно-західній частині Швейцарії тече невеличкий струмок Оріс, який і дав назву всесвітньо відомому бренду. Сьогодні торгова марка Oris, яку пропонує наш магазин годинників, входить в десятку лідерів галузі, але не зраджує своїм традиціям, як і раніше випускаючи виключно механічний годинник з червоним ротором, який став одним із символів компанії. Позицію відображає і слоган - «справжній годинник для справжніх чоловіків».

Але далеко не у всіх питаннях цей виробник консервативний. У дизайні своїх виробів це скоріше новатор, який дивує світ не тільки всілякими варіаціями класики, а й неймовірними тематичними моделями, які вражають тим, наскільки незвично буде виглядати наручний годинник.

В асортименті торгової марки знайдуться вироби для людей з різними інтересами, але найбільшу популярність годинники завоювали у прихильників екстремальних видів спорту. Багато відомих гонщиків віддають перевагу саме годинникам Oris, адже крім стильного дизайну це також:

  • бездоганна надійність,
  • точність,
  • зручність використання.

Виробник прекрасно розуміє, що навіть найдорожчий швейцарський годинник - перш за все повсякденний аксесуар. Тому він повинен володіти високою зносостійкістю, зручним ремінцем, легко читаним циферблатом і набором додаткових функцій, що полегшують виконання повсякденних завдань.

Крім індикації часу, наручний годинник «Оріс» може запропонувати своєму власникові такі бонуси, як хронограф, календар, будильник та інші корисні функції.

Наручний чоловічий годинник Oris

Якщо ви шукаєте незвичайний годинник в спортивному стилі, зверніть увагу на моделі присвячені авіації, гонкам, дайвінгу. Циферблати, стилізовані під приладову панель, спідометр або колесо автомобіля заслужили визнання, як професійних спортсменів, так і звичайних людей. Аквалангісти оцінили водонепроникність корпусу, деякі моделі відмінно себе почувають навіть при тиску більше 100 бар. Є в асортименті Oris і популярні скелетон, що відкривають погляду роботу швейцарського механізму. Не обділили увагою дизайнери і любителів класики - елегантні годинники стануть окрасою людини навіть з найвищим статусом.