Ви можете посадити будь-які рослини та квіти у своєму домашньому саду або на ділянці за містом, але щоб забезпечити їм оптимальні умови росту, необхідно не тільки систематично поливати та прополювати, але й удобрювати їх. Виробники добрив пропонують обрати мінеральне добриво в Harvest center, що відрізняється за складом та дією.

Однокомпонентні та багатокомпонентні добрива

Розподіл добрив можна проводити з урахуванням кількості компонентів у них. Таким чином розрізняють однокомпонентні та багатокомпонентні добрива. Перші призначені в основному для спеціалістів, наприклад, фермерів або виробників фруктів, і це тому, що їм потрібно багато знань, щоб правильно їх використовувати. Як випливає з назви, складні добрива - це препарати, що містять два або більше поживних речовин. Найчастіше в складі сумішей можна знайти азот, калій і фосфор. Як однокомпонентні, так і багатокомпонентні добрива можна придбати у численних роздрібних магазинах та оптових торговцях.

Чи є багатокомпонентні добрива хорошим вибором?

Людям, які тільки починають свої пригоди з вирощування рослин, слід вибирати багатокомпонентні добрива, тому що вони призначені для всіх видів рослин. Їх склад містить як мікро, так і макро елементи, тому їх використання забезпечує доступ рослин до всіх необхідних поживних речовин.

Комбіновані добрива випускаються у двох формах:

  • гранульовані,
  • рідкі.

Перші поміщають у землю, другі можна розпорошити на листя. Вибір рідкого препарату вимагає розведення його в потрібній кількості води. Неправильні пропорції можуть завдати шкоди рослині. Обприскування листя рідкими добривами настільки ж ефективно, як і підживлення ґрунту гранульованими препаратами.

Коли застосовувати комбіновані добрива?

Вирощування рослин вимагає регулярності та дотримання графіку роботи в саду. Що стосується удобрення ґрунту складними добривами, фахівці радять робити це в два тури. Вперше добрива слід вносити навесні. Після зими рослини особливо потребують поживних речовин, ґрунт слід удобрити вдруге у другій половині червня. Восени досить правильно підготувати рослини до зими, тому в першу чергу захистити їх від заморозків.

Добрива - надзвичайно важливий елемент у селекції рослин. Вони не тільки підтримують ріст фруктів та овочів, але й органічні або мінеральні добрива добре впливають на ґрунт. Хороший тип добрива покращує властивості ґрунту, на якому він був використаний, а також дозволить вам виробляти красиві та здорові врожаї.