Якщо ви хочете поглибити свої знання німецької мови і вивчити більше фраз, які щодня використовують жителі Німеччини і Австрії, вам слід вибрати курс «Німецької мови для середнього рівня». Мета курсу - опанувати словниковим запасом в обсязі, що дозволяє вільно спілкуватися в типових ситуаціях повсякденного життя і розвивати мовну інтуїцію, тим самим усуваючи «мовний бар'єр». Школа дистанційного навчання Ешко, це те, що вам потрібно. Можна на сайті ознайомитися з курсом та скачати безкоштовний пробний урок німецької мови. Навчання на курсі включає: граматику, розмовні навички, вимова, читання і письмо.

Чому варто пройти курс німецької мови?

  • Інтерактивні уроки дозволяють ефективно і зручно покращувати різні мовні навички. Захоплюючі вправи зосереджені на практичному вивченні словникового запасу, в тому числі в ігровій формі. Курс включає в себе безліч прикладів, безліч ілюстрацій і підсумкові тести.
  • При вивченні мови писати і читати так само важливо, як і говорити. На уроках ви також знайдете вправи для розвитку цих навичок. Ми навчаємо мову комплексно!
  • Курс орієнтований на спілкування - ми вчимо вас спілкуватися в повсякденному житті. Таким чином, ви познайомитеся з сучасною мовою і фразами. Всі вправи в аудіоверсії записані корінними німцями. Це дозволяє вам познайомитися з німецькою мовою і попрактикуватися в вимові.
  • Ви вивчите більш складні граматичні конструкції, що відповідають вашому рівню знання німецької мови. Всі нові правила пріподносяться просто і зрозуміло.

Курс німецької мови для середнього рівня ЄШКО пропонує уроки дистанційного навчання всім, хто зацікавлений в підвищенні своєї професійної кваліфікації або розвитку власних інтересів. Вам гарантовано швидке досягнення результатів!