Карткові ігри-пасьянси - це не тільки чудовий спосіб розважитись, а й навчитися, перш за все, терпінню. І нарешті, на терплячого та рішучого чекає виключно приємне почуття задоволення. Тому варто бути послідовним, наполегливим і вперто переслідувати мету та перемагати.

Картковий пасьянс онлайн, як і всі види карткових ігор, пропонує не лише розваги, але й саморозвиток та роботу з вашими слабкими сторонами. Тому виберіть безкоштовні карточні пасьянси із наших пропозицій, які вам найбільше підходять і потренуйте свою наполегливість, терпіння та вміння вести спокійний, зважений спосіб мислення.

Пасьянс - це використання власної сприйнятливості та зорової пам’яті

Пасьянс вимагає від гравця проникливості, хорошої зорової пам’яті, уваги та боротьби з імовірністю. Однак все це приносить масу розваг і велике задоволення. Метою гри є розташування карт у певній послідовності на окремих стосах. Найчастіше це грається від найменших до найбільших карт, починаючи з тузів і закінчуючи королями, так що це виглядає так:

Окремі картки можна розміщувати між стовпцями як окремо, так і групами. Звичайно, поки вони в правильному порядку. 

Пасьянс - це карткова гра, в якій ви можете покласти карту на лицьову сторону вгору у даній колонці, якщо вона іншого кольору і на одну карту нижче. Це ж правило стосується і групи карт.

Коли немає можливості переміщати картки далі між стовпцями використовують резервний стек. Гра триває, поки вам не вдасться скласти всі купи. Перемога - це всі купи, складені. Неможливість переміщення - це закінчення гри.

Пасьянс - з чого почати?

Гра «Пасьянс» не вимагає від вас якихось конкретних навичок чи знань. Якщо ви ще не знаєте точних правил гри, ви можете дізнатись про них на сайті. Все, що вам потрібно - це трохи вільного часу, комп’ютер, планшет чи телефон. Серед наших пропозицій обов’язково буде пасьянс, який відповідає вашим очікуванням. Класичний пасьянс, подвійний пасьянс чи пасьянс павук - усі ігри ретельно підібрані, щоб вони відповідали очікуванням усіх гравців, незалежно від віку чи досвіду гри. Важливо те, що ви можете грати безкоштовно на нашому веб-сайті!

Пасьянс - чудовий спосіб гри, коли у нас немає компанії. Раніше називалась грою для одинаків (пасьянс від англійського одиночка). Однак сьогодні це насамперед спосіб отримати задоволення, розваги та хвилину відпочинку. Тож карткова гра має свою комп’ютерну версію.