Фірмовий одяг з логотипом компанії - ефективний спосіб реклами, що сприяє просуванню бренду і формування позитивного іміджу. Тому до брендування вдаються більшість організацій, які вже давно працюють, та нові, яким потрібно привернути увагу споживачів. Також промо текстиль застосовується:

  • в ході рекламних акцій;
  • в якості сувенірів клієнтам, партнерам;
  • допоможе створити єдиний корпоративний стиль всередині фірми.

Замовити виготовлення промо текстилю можна на https://berrytex.com.ua/!

Прикрасити фірмовим лого можна будь-який предмет гардероба або аксесуар. Найчастіше нанесення виконується на футболках, бейсболках, шарфах. Великі структури - будівельні супермаркети, СТО, заправки, інші, замовляють одразу повний комплект уніформи, що сприяє залученню клієнтів, підкреслює солідність, серйозність компанії.

ТМ JHK T-shirt - широкий вибір, якісне брендування

Нанесення логотипу на одяг можна замовити на сайті ТМ JHK T-shirt. Ця компанія має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, використовує новітні технології, матеріали, що забезпечує її виробам високу якість. У роботі ТМ JHK T-shirt застосовує такі техніки брендування:

  • шовкографію;
  • цифровий друк;
  • сублімацію;
  • тамподрук;
  • вишивку;
  • шеврон.

Вибір методу залежить від тканини, з якої пошит виріб, його види, призначення. Так, найчастіше нанесення виконується шовкографією. Це бюджетна техніка, що дозволяє швидко і якісно нанести малюнок або напис на велику партію текстилю. Найдорожча - промо одяг з логотипом, виконаним машинною вишивкою. Макет лого можна надати свій, або фахівці розроблять його самі. Для цього ви даєте технічне завдання, а фахівці компанії надсилають вам зразки. Фахівці ТМ JHK T-shirt  створюють відразу кілька макетів. На підсумкову вартість ця послуга не робить істотного впливу.

У каталозі ТМ JHK T-shirt представлено широкий асортимент одягу, а також аксесуарів, будь-яких кольорів і розмірів. Продукція в ТМ JHK T-shirt  якісна, а ціни нижчі, ніж у конкурентів. Цьому сприяє пряме співробітництво з найбільшими виробниками текстилю, і деякими вітчизняними компаніями. В асортименті компанії є футболки з довгим і коротким рукавом, майки, сорочки, джемпера, худі, шарфи, рукавички, штани, бейсболки, куртки, жилетки, сумки, козирки, інше. Також компанія пропонує виготовлення повсякденного одягу з логотипом, який приверне увагу до вашої торгової марки.