Як відомо будь-яка ювелірна прикраса може з плином часу втратити свій початковий вигляд: потемніти, втратити першочерговий блиск та отримати механічні пошкодження, що в результаті призводить до того, що прикраса виглядає далеко не так, як в день її придбання.

Ось чому багато хто в наш час перш ніж купувати срібні сережки (каталог – https://www.sriblodar.com.ua/ua/sergi/), ювелірні вироби зі срібла, все ж віддає перевагу такій категорії ювелірних прикрас як родовані прикраси – срібло 925 проби. Адже лише купуючи у надійного виробника такі срібні сережки з родованого срібла та ще й з цирконієм, можна бути на всі 100% впевненим в їх високій якості, а також якомога довшій здатності не втрачати своєї первозданної краси.

Чому для прикрас зі срібла так важлива наявність родованого покриття?

Ну тут все досить просто: незалежно від того, обираєте ви срібні підвіски (каталог тут – https://www.sriblodar.com.ua/ua/podveski/) чи може дивитеся каталог інших срібних прикрас аби обрати щось інше, варто пам'ятати, що найбільш схильні до втрати свого зовнішнього вигляду є саме прикраси зі срібла. Даний матеріал досить тендітний до впливу зовнішніх факторів. Ось чому в наш час задля розв'язання цієї проблеми уже досить давно використовують покриття з родію, що допоможе зберегти на довгі роки прикрасу не лише від пошкоджень, але й від втрати її первозданної краси. Доречно нагадати, що родій насьогодні найдорожчий благородний метал у світі.

Елегантні прикраси з родованого срібла, де саме можливо придбати?

Якщо ви давно бажаєте купити срібні прикраси з родованого срібла (чудовий каталог можна знайти ост тут – https://www.sriblodar.com.ua/ua), запрошуємо вас обов'язково зазирнути в популярний в України інтернет-магазин ювелірних прикрас зі срібла 925 проби – SRIBLODAR™.

Саме в інтернет-магазині вашій увазі представиться величезний онлайн-каталог різноманітних срібних прикрас з родованим покриттям. Ювелірні вироби були виготовлені на італійському обладнанні в Україні. Завдяки наявності антиаллергенного покриття з родію, такі прикраси можна носити та не боятися подразнень з алергічними реакціями на шкірі.

В каталозі можна знайти срібні ювелірні прикраси, котрі гарантовано пасуватимуть до будь-якого образу. Завдяки доступній ціновій політиці можна дозволити собі замовляти не лише одну, але й набагато більше срібних ювелірних виробів.

До речі, доставка всіх замовлень по території України триватиме всього 1-2 дні, в залежності від віддалення. За доставку товарів сплачувати не потрібно оскільки онлайн магазин зробить це за вас.

SRIBLODAR™– сплачувати при отриманні, доставлення безкоштовне.

Крім того не потрібно вносити ніяких передоплат, сплачуйте своє замовлення в день отримання.

Вся доступна в онлайн каталозі інтернет-магазину продукція пройшла таврування в українській державній пробірній службі. Саме тому в стовідсотковій якості можна бути впевненим.