Шлакоблоки – це один із популярних різновидів будівельного каменю. Виготовляють шлакоблоки за допомогою спеціальних прес-форм методом пресування. Досить широкої популярності така продукція здобула саме в малоповерховому та заміському будівництві саме завдячуючи тому, що цей стіновий камінь зручний в кладці, а також є практично найдешевшим по вартості серед всіх будівельних матеріалів.

До речі, шлакоблоки успішно використовують в процесі монтажу багатьох конструкції різноманітних будівель, не винятком є також фундамент. Основою для виробництва шлакоблоків є спеціальні вібропреси для шлакоблоку. У зв'язку із великою розповсюдженістю та широкою сферою застосування, виготовлення шлакоблоків може бути перетворено у гарний та прибутковий бізнес. Зокрема відмінною буде саме перспектива відкриття такого бізнесу в чудовому українському місті Ірпінь, котре є містом супутником Києва з інтенсивною забудовою.

Де саме придбати необхідне для бізнесу обладнання?

В наш час власне виробництво бетонної продукції високої якості та за доступною ціновою політикою поблизу Ірпеня – дійсно гарний та прибутковий бізнес. Саме тому якщо ви бажаєте зайнятися тут цікавою справою, своєю роботою приносити неабияку користь іншим, отримувати не лише задоволення, але й чудовий прибуток, тоді відкриття виробництва на основі виготовлення шлакоблоків – чудова ідея.

Правда перш ніж безпосередньо перейти до роботи, необхідно попіклуватися про можливість придбання відповідних пресс-форм для виготовлення різних будівельних блоків. Для того аби спростити вам завдання пропонуємо звернути увагу на асортимент популярного українського підприємства VAST, що спеціалізується на виготовленні вібропресів для шлакоблоку та прес-форм для будівельних блоків, тротуарної плитки і т.д. Аби познайомитися із асортиментом компанії, запрошуємо на vastservis-ug.com.ua де ви зможете знайти каталог прес-форм для будівельних блоків, а також ближче познайомитися з доступним тут асортиментом пропозицій компанії.

До речі такий вид виробництва допоможе суттєво зменшити у декілька разів видаткову частину кошторису, а також тим самим оптимізувати вартість виробництва ну і плюс до всього ще й дозволить виробляти дійсно якісні та міцні вироби. Правда перш ніж придбати обладнання для виробництва шлакоблоків, важливо визначити плановий обсяг випуску продукції орієнтуючись на потреби вашого підприємства, ну і звісно ж важливо конкретизувати випуск продукції, виготовленням якої ви плануєте зайнятися.

Варто знати!

Цікаво, що вібропреси VAST можна успішно використовувати й для виробництва тротуарної плитки. Серед популярних випадків використання, наприклад, по завершенню будівництва – облаштування території навколо будівлі (-вель). Бажаєте ознайомитися із доступними для замовлення прес-формами? Тоді запрошуємо вас відвідати каталог прес-форм для тротуарної плитки.

Раптом вам потрібна буде вичерпна професійна консультація або ж кваліфікована допомога у виборі оптимального обладнання, працівники підприємства VAST залюбки проконсультують вас та допоможуть прийняти правильне для вашого бізнесу рішення.