Вікна та двері з алюмінієвого профілю виразно перевершують більш традиційні види. Це - рішення, яке стає все більш популярним як серед власників приватних будинків, так і серед підприємств, які вкладають кошти в будівництво будівель комунального призначення. Якщо перед нами постає дилема, чи варто вибирати вікна з алюмінію, не сумнівайтеся, відгуки користувачів більш ніж позитивні - алюмінієві вікна довговічні, сучасні, менше схильні до деформації, що має велике значення при великому склінні. Ви зацікавлені в покупці? Переходьте на сайт: https://alu.net.ua/,  виробника ПП «Компаніі Алуніт», яка пропонує широкий спектр виробів, включаючи:

  • вікна з алюмінієвого профілю, двері,офісні перегородки,
  • алюмінієві фасади, балкони, лоджії та інші рішення засклення.

У чому полягає секрет алюмінієвих конструкцій?

  • Конструкція алюмінієвих вікон заснована на новій технології, що гарантує їх довговічність і безпеку, а також максимально можливий приплив природного світла. Алюміній - надзвичайно пластичний матеріал, що безпосередньо впливає на те, що профілі у вікнах можуть бути надзвичайно вузькими. Завдяки цьому можна збільшити поверхню скла. Це, в свою чергу, допомагає забезпечити приміщення максимальною кількістю сонячного світла. Це сучасне и економічне рішення, до того ж відмінно виглядає.
  • Алюмінієві конструкції рами настільки універсальні, що будуть добре виглядати в сучасних будинках, офісах, школах і навіть у відремонтованих старих будівлях. Також їх можна використовувати практично в будь-якому приміщенні. Вирішивши виготовити їх за розміром, ми повністю контролюємо зовнішній вигляд і форму кінцевого ефекту, який буде повністю адаптований до індивідуальних потреб.
  • Вони стійкі до пошкоджень і не змінюють своїх розмірів під впливом погодних умов. Саме тому вони все частіше виграють в порівнянні з вікнами з інших матеріалів. Алюмінієві вікна набагато легше, ніж їхні дерев'яні або ПВХ-аналоги, і їх додатковою перевагою є простота змісту в чистоті.

Переваги ПП «Компанія алуніт»:

1. Широкий вибір алюмінієвих конструкцій що відповідають найвищим технічним і естетичним вимогам.

2. Фахівці компанії надають послуги установки і гарантійного обслуговування.

3. Найвигідніша цінова пропозиція.

4. Професійна консультація.

Скористайтеся вигідними перевагами і оформляйте замовлення на виготовлення прямо зараз!