Якщо ви готуєтеся до святкування ювілею або іншого сімейного торжества, то перед вами стоїть непросте завдання - потрібно все підготувати і організувати найкращим чином. І першим пунктом у переліку приготувань стоїть вибір ресторану. Як вибрати ідеальний ресторан для організації ювілею? У цьому вам допоможе сайт restme.com.ua/! Тут ви зможете легко знайти відповідний заклад у потрібному вам місті!

З чого почати?

Отже, ви вирішили відзначити ювілей в ресторані. Вам потрібно визначитися з форматом закладу (ресторан, банкет-хол, лофт, особняк з рестораном і т.д.), його місткістю, територіальним розташуванням і ціновою категорією. Складіть перелік вимог і список закладів, що підходять до цим вимогам.

Наступний крок - аналіз плюсів і мінусів, а також особливостей кожного ресторану. Іноді власники майданчиків висувають специфічні вимоги або умови при проведенні заходів - про всі нюанси вам потрібно дізнатися заздалегідь. Якщо організацією ювілею займається професійне event агентство, то найчастіше всі питання лягають на його плечі і виникаючи технічні питання вирішуються без участі і залучення клієнта.

Вартість

Окремо варто зупинитися на варіантах оплати, так як вартість - один з найбільш істотних факторів при виборі ресторану для проведення ювілею. Заклади, як правило, пропонують такі варіанти:

Оренда + чек. Вартість банкету складається з орендної плати закладу, мінімального чека по кухні, сервісного збору, який зазвичай становить 10-15% і коркового збору, якщо замовник приходить зі своїм алкоголем.

Депозит. При внесенні визначеного депозиту, сума якого не залежить від кількості гостей, заклад готовий закритися і обслуговувати тільки вас. Сплачений депозит йде в рахунок загальної оплати або ж може вважатися окремо - обов'язково уточніть це у адміністрації.

Чек. Невеликі ресторани і банкетні зали часто не виставляють додаткових оплат і обслуговують відвідувачів просто по чеку.

Розважальна програма

Щоб ювілейний банкет не перетворився на банальне і нудне застілля, гостей потрібно розважати. Потрібен провідний-тамада свята. Його наявність буде особливо актуальна, якщо гості мало знайомі один з одним, і їх число перевищує 20 осіб.

Банкетний зал в ресторані повинен бути оснащений звуковою апаратурою, добре, якщо будуть ще відеоапаратура і професійний звукорежисер. Тоді і танці, і конкурси гостям будуть забезпечені.