Електросамокат - індивідуальне транспортний засіб, що має просту конструкцію. Він складається з двох (трьох) коліс, керма та майданчики для їздця. Допускається використання сидіння. На вигляд пристрій нагадує звичайний самокат, на якому свого часу каталися всі діти в окрузі. Однак на сьогоднішній день електроскутери перетворилися в новомодні девайси, якими також користуються дорослі люди. Розглянемо, що включає в себе конструкція електросамоката kugoo m4 pro, і з яких частин він складається.

Вигідно придбати гідний електросамокат вам допоможе сайт електросамокатів kugoo-ua.com!

Пристрій і комплектація

Якщо ви плануєте купити електросамокат в Україні, то вам не обійтись без ретельного вивчення його характеристик. Для комфортного використання людині потрібно в загальних рисах розуміти пристрій двигуна і акумулятора.

Кожен вид самоката має свої відмінні риси, а саме: вага, діаметр коліс, розміри і додаткові пристрої, швидкість, тип приводу (переднє провідне, заднє провідне або повний привід). На вагу самоката впливає матеріал виробу. Що стосується розмірів, то найкращим варіантом вважається модель зі складним механізмом. Для зупинки руху використовуються гальмівні механізми з приводом, розташованим на кермі.

Стандартна комплектація самоката складається з:

  • металевої рами;
  • електродвигуна;
  • акумулятора;
  • деки (платформа для ніг);
  • коліс;
  • рульовий стійки з важелями управління.

Принцип роботи полягає в передачі електродвигуном обертального руху на колеса. Двигун отримує електроенергію від акумулятора. Параметри його роботи встановлюються контролером, який підпорядковується командам водія. Зміна положення рукоятки, дані від гіроскопа і датчиків - все це є для контролера командою.

В інтернет-магазині kugoo-ua.com ви завжди можете купити електричний самокат для поїздок по місту за вигідною ціною!

Колеса електросамокатів поділяються на пневматичні і на литі з гумі. Надувні мають кращу амортизацією, тому підходять для нерівних асфальтованих і грунтових доріг. Однак, у порівнянні з литою гумою, їх легко проколоти. Литі колеса хоч і неможливо пошкодити, але і їздити по нерівностях на них незручно. Поліпшення амортизаційних властивостей досягається за рахунок використання підвіски. Якщо передбачається їзда по розбитим дорогам, то амортизація обов'язкова.

Що стосується рами, то від її міцності залежить максимальне навантаження і безпека їздця.