Рушникосушки є пристроями, які, завдяки горизонтальних стержнів, забезпечують як елемент декору та корисність нагріву середовища, так і сушку одягу та рушників. Специфічна форма виробів, пропонованих на сайті https://mario.com.ua/elektro/ дозволяє використовувати аксесуар у різних приміщеннях будинку, але переважно рушникосушки встановлені у ванній і використовуються для відводу вологи.

Види рушникосушки

Існує 2 різні типи рушникосушки: гідравлічні та електричні. Перші найчастіше використовуються, оскільки вони працюють завдяки системі центрального опалення, яку можна знайти в більшості будинків. Щоб встановити гідравлічну сушку для рушників у існуючому будинку, потрібно лише підключити виріб до централізованої системи клапанів.

Електричні рушникосушки є найкращим рішенням для великих будівель, де центральні блоки не можуть дістатися до декількох частин будівлі або в тих приміщеннях, де не встановлено газовий водонагрівач. Цей тип рушникосушки також можна встановити у існуючому будинку за допомогою електрика, оскільки він працює повністю незалежно від існуючої системи опалення.

Як розмістити сушку для рушників?

Перш ніж купувати сушку для рушників, слід оцінити, на якій стіні ви зможете її вмістити. Для того, щоб повною мірою насолодитися функціональністю цього пристрою, необхідно врахувати ряд факторів, таких як:

  • розмір та форма приміщення, в якому буде розміщений пристрій,
  • наявність будь-яких існуючих труб, що полегшить монтаж,
  • розміри рушникосушки та її різновид.

На додаток до цього, слід враховувати дизайн елемента, оскільки розміщення його на стіні буде завжди видно, тому рекомендується вибирати модель, яка найкраще відповідає стилю обстановки.

Розміри рушникосушки

Коли мова заходить про наявність предмета, який може сушити рушники у ванній кімнаті, найкраще вибрати модель, достатньо велику, щоб вмістити потрібну кількість білизни. Крім того, для великих кімнат непогано вибрати підігрівач для рушників, який розширюється вертикально за допомогою ряду турніків, на яких можна зручно зберігати рушники, а також мати вільні решітки, які можуть розподіляти тепло.

Для невеликих кімнат моделей з меншою кількістю елементів буде цілком достатньо. На ринку також представлені ультра плоскі рішення, які дозволять краще оптимізувати простір. Загалом, розміри рушникосушки визначаються прикріпленими до неї брусками та відстанню, яка існує між однією горизонтальною планкою та іншою.