Всі ми чули про пробіотики – це продукти з корисними бактеріями, які підтримують наш організм в боротьбі з інфекціями, сприяють нормальному травленню, стимулюють роботу імунної системи. У більшості випадків, говорячи про пробіотики мають на увазі спеціальні препарати. Але, отримати ті ж речовини можна й іншим шляхом – з продуктами харчування, які насичені потрібними бактеріями і мікроелементами. Кращий їх таких – натуральний йогурт.

Кисломолочна продукція унікальна в своєму роді саме завдяки високій концентрації корисних бактерій. Однак вони є тільки в натуральній продукції - фабричні товари, на жаль, не можуть похвалитися таким складом. Де ж взяти натуральний йогурт? Ви можете приготувати його вдома. Замовте закваску для йогурту Good Food на https://goodfood.ua/blog/probiotik-jogurt/, дізнайтесь рецепт на https://goodfood.ua/yak-zrobiti-yogurt-vdoma/ і вперед. Вже через 12 годин у вас буде готовий свіжий і дуже корисний пробиотик, який підійде кожному члену сім'ї.

Чим корисний йогурт-пробіотик від Good Food?

Закваски Good Food якісно відрізняються від аналогічної продукції високим вмістом живих активних бактерій. Вони починають засвоюватися з першої хвилини як потрапили в організм і приносять реальний відчутний ефект.

Який вплив надає йогурт пробиотик?

  • Сприяє природному виробленню вітаміну В12 – головного джерела енергії для нашого тіла.
  • Зміцнює імунну систему – бактерії допомагають боротися з інфекціями і вірусами.
  • Підвищують стійкість до стресів – високий вміст калію, йоду, цинку, рибофлавіну, вітаміну В5 сприятливо діють на нервову систему і дозволяють легше переносити потрясіння.
  • Очищає організм від токсинів і шлаків, завдяки чому поліпшується колір шкіри, стан волосся і нігтів.
  • Запобігає утворенню виразки шлунка.

Кому йогурт пробиотик буде найбільш корисний?

Цей продукт буде корисний кожній людині, але деяким він просто необхідний. Ви неодмінно повинні їсти йогурт пробиотик, якщо:

  • Чи приймаєте або тільки що закінчили курс антибіотиків. Ці препарати знищують не тільки шкідливі, але і корисні бактерії, тому вкрай важливо якомога швидше відновити баланс корисних бактерій в організмі.
  • Чи любите їсти фаст-фуд. Ця слабкість часто призводить до появи проблем в системі травлення (нетравлення, запор або діарея тощо). Йогурт допоможе згладити негативний вплив шкідливої ​​їжі.
  • Чи відчуваєте дискомфорт і / або біль в суглобах. У цьому йогурті висока концентрація кальцію і вітаміну D3, які є найкращою профілактикою остеопорозу і запальних процесів в суглобах.

Купити закваску для йогурту-пробіотика можна на сайті https://goodfood.ua/ або в аптеці. Спробуйте - він не тільки корисний, але і дуже смачний!