Чуттєві губи - мрія не тільки жінок, але і чоловіків, які їх цілують. Звичайно, природа не всіх обладнала ними. Однак це не є причиною для комплексів, оскільки недоліки можна виправити. Багато різних методів можуть допомогти. Естетична медицина подбала про те, щоб кожна дама могла насолоджуватися прекрасним зовнішнім виглядом та впевненістю в собі.

Як можна досягти повніших губ?

Є багато людей, які вирішили покращити свою красу не лише за допомогою макіяжу. Якщо операція булхорн справді виглядає сприятливою у вашому випадку і немає протипоказань до її здійснення, тоді однозначно варто докласти до цього зусиль, оскільки наслідки можуть бути вражаючими. Це позначиться не тільки на вашій зовнішності, але і на самопочутті та впевненості в собі. Тому що окремо від очей ваші співрозмовники дивляться ще на губи.

Якщо вони привабливі, ми хочемо торкнутися їх, це природний рефлекс. Але, якщо ваші губи нагадують пряму лінію або одна губа більша за іншу - такі косметичні дефекти також можна усунути. Тисячі жінок користуються авторитетними клініками, та дуже задоволені отриманими результатами. Подати себе в руки професіоналів - це головне, якщо ви хочете мінімізувати ризик можливих ускладнень або незадоволення результатами.

Збільшення губ - це відносно проста та неінвазивна процедура, спрямована на збільшення об’єму губ. Можна вводити власні або синтетичні речовини під шкіру або вибрати хірургічне моделювання. У вашому розпорядженні є гіалуронова кислота, яка останнім часом дуже популярна серед жінок, які хочуть покращити свою красу, та є природним компонентом шкіри.

Це, безумовно, рекомендована альтернатива пластичній хірургії, оскільки вам не доведеться турбуватися про побічні ефекти у випадку з гіалуроновою кислотою. Клініки естетичної медицини також використовують ботокс, колаген або власну жирову тканину для збільшення губ.

А може, пластична хірургія?

Пам’ятайте, що збільшення губ гіалуроновою кислотою ефективно, але наслідки тимчасові. Якщо ви розраховуєте на отримання постійного акценту на губах, ви можете досягти цього, вибравши мікроімплантати, що містять силіконові гранули.

Завдяки хірургічному збільшенню губ можна змінити контур губи, сформувати форму губ, збільшити їх та розгладити зморшки навколо рота. Як результат, жінка може насолоджуватися повними та чуттєвими губами, гладкою шкірою навколо рота та омолодженим зовнішнім виглядом.