Класичний Side-by-side виглядае як холодильна шафа Hitachi R-S700GPUC2GBK (920х1775х765, з обсягом камер 589 л), з асортименту Фірмового магазину Hitachi е економним споживачем енергії класу A ++.

Агрегат має витончений дизайн фронтальної поверхні з чорного скла. Двері відкриваються на розмах й облаштовані сигналом відкритих дверей.

На дверні панелі зліва встановлений LED-дисплей з блакитною індикацією, завдяки якому здійснюють регулювання температурним режимом, при закритих камерах.

Технологічні інновації

  • У конструкцію агрегату вмонтований економний та надійний інверторний компресор японського виробництва, який працює на екологічному холодоагенту R-600a. Саме така технологія створює умови економного використання енергії та тихої роботи агрегату. Рівень гучности 43 дБ.
  • Циркуляція холодного повітря здійснюється за допомогою технології Cool Jet Wrap. Датчики чутливо реагують на найменші відхилення температури коректують роботу компресора та вентиляторів.
  • Технологія No Frost - охолодження без інею, автоматичне розморожування.
  • Nano Titanium - титанові фільтри очищення повітря в секціях.
  • Система Minus-Zero Cooling з панеллю Ice-cold з температурою 0 ° С служить для м'якого охолодження. Рівномірна температура перешкоджає висиханню або надмірного заморожування продуктів.
  • Застосовано економне та ефективне LED освітлення.
  • Прозорі скляні полки витримують до 100 кг навантаження, стійкі до пошкоджень.
  • Дверний ущільнювач забезпечує герметичність та на ньому не залишається бруду.

Морозильна камера

Морозильне відділення розташоване на всю висоту корпусу злива, має об'єм 212. Продукти розміщуються на 7 скляних полицях та у 2 прозорих ящиках.

У камері передбачена опція глибокого заморожування продуктів 11 кг на добу.

Холодильник обладнаний автоматичним льодогенератором, та диспенсером які забезпечують користувачів холодною водою та льодом. Підключення до водопроводу не потрібно. Управління процесом за допомогою сенсорної панелі. Приготування льоду автоматичне, видається дрібними, середніми, великими кубиками

Холодильна камера

Холодильна камера трохи ширше морозильної, обсягом 374 л. Для розміщення продуктів встановлено 7 скляних полиць, та герметичні прозорі бокси для овочів або фруктів з можливістю регулювання температури та вологості.

Е опція суперохолодження.

Купити Hitachi R-W660PUC7GBK вигідно саме зараз у Фірмовому інтернет-магазині холодильників HITACHI, за вигідною ціною.