Чи вважаєте ви, що подарувати кружку дитині або дорослому - це зручно, недорого, але не дуже оригінально? У цьому випадку варто заказати друк на чашках - це відмінна ідея для сувеніра або подарунка коханій людині. Кружка з логотипом може бути не тільки предметом повсякденного вжитку, а й відмінним рекламним носієм. Ви можете заказати друк логотипу компанії, завдяки чому ви поліпшите її імідж і виділитеся серед конкурентів, що обов'язково помітять ваші клієнти. Ви зацікавлені? Переходьте на сайт: https://printme.ua/ua/category ... irnaya-produktsiya/chashki/ онлайн друкарні №1 - PrintMe і ознайомтеся з видами чашок. У друкарні можна замовити чашку з фотографією, а також купити оригінальний посуд з логотипом або написами. Пропозиція включає:

  • Кружки з фотографією або графікою - хороший варіант подарунка.
  • Чашки з кольоровою ручкою всередині.
  • Чашки декоративне, дитячі, дзеркальні.
  • Чашки для чорно-білого друку і т.д.

Якщо вас цікавить посуд, яка не тільки змінює колір, але і зберігає секрети. Кружка-хамелеон, це що вам потрібно. На перший погляд кружка-хамелеон - звичайний керамічний посуд. Як працює принцип хамелеона? В основі зникаючих пігментів лежать термочутливі компоненти. У такій кружці найголовніше - це те, що всередині. Декор йде на задній план, але тільки до тих пір, поки ви не наллєте в нього ароматний гарячий напій. Тут починається чарівництво. Прямо на очах посуд змінює колір. Фон гуртки змінює цвіт і з'являється малюнок. Цей процес є приємним сюрпризом для дорослих і викликає абсолютний захват у дітей.

Чому варто скористатися послугами друкарні PrintMe?

  • Великий вибір. Різні стилі друку, висока швидкість і оригінальність виконання.
  • Гарантія якості. Друк на горнятках та чашках виконується з використанням сучасної технології, методом сублімації дозволяє отримати продукт високої якості, стійкий до високих температур, стирання. Цей метод дозволяє використовувати будь-яку колірну палітру.
  • Замовлення будь-якої кількості. Замовити можна одну або кілька чашок. Пропонуємо чашки із зручною ручкою, керамічні різної місткості. Залежно від ваших уподобань виберіть форму і розмір, які вам найбільше підходять.
  • Мінімальні ціни з привабливими знижками.

Все що вам потрібно зробити, щоб оформити замовлення, це вибрати кружку, запропонувати свою версію зображення, відправити макет, узгодити умови оплати і відвантаження готової продукції - все онлайн, без додаткових витрат і проблем.