Є люди, з якими ви спілкуєтесь у реальному житті, і люди, з якими ви зустрічаєтесь лише в Інтернеті. І якщо в реальному житті ясно, як запросити друга на прогулянку, то в Інтернеті не зовсім ясно, як саме привернути увагу користувача до сайту. Адже в Інтернеті існує маса сайтів і маса інформації, яка може привернути увагу.

То як саме привернути увагу Інтернет-користувачів і зробити ваш сайт популярним? Пояснюємо кілька технік.

Соціальні мережі чи сервіс PrFlare

Звісно, найбільша концентрація людей на сьогоднішній день — це соціальні мережі. В кожній з соціальних мереж є люди будь-якого віку та соціального положення.

Ось наші поради щодо використання соціальних мереж для просування вашого веб-сайту:

  • створити портрет цільової аудиторії,
  • підібрати релевантні соц. мережі для просування вашого сайту,
  • створити контент-план, продумати ідеї постів, які були б цікаві вашій цільовій аудиторії.

Соціальні мережі діляться, як правило, за тематиками, а тобто за інтересами. Наприклад, Pinterest цікавить людей творчих, які займаються прикрасами, одягом, антикваріатом, Instagram — це про подорожі, моду, спорт, їжу.

Займатися соціальними мережами, скоріше за все, треба буде самостійно. Але існують зручні інструменти, наприклад PrFlare https://prflare.com/uk/.

Як стати більш відомим в Інтернеті завдяки PrFlare

PrFlare — це зручний інструмент для просування веб-сайту за допомогою статей. Публікуючи експертні статті на інших сайтах, є можливість не тільки підвищити рейтинг сайту в пошуковій системі, але й залучити на свій сайт нову цільову аудиторію.

PrFlare має власну базу веб-сайтів, кожен з яких є технічно сильним. Це сайти, які вже готові до співпраці. Все, що потрібно зробити - це вибрати сайти, на яких ви хотіли би опублікувати контент про свій бізнес і замовити розміщення.