Купівля квартири на первинному ринку - це охоче обране рішення у сфері придбання нерухомості. Воно має багато переваг, але перед тим, як прийняти остаточне рішення про підписання контракту з забудовником, слід розглянути його пропозицію. Квартира повинна точно відповідати вашим очікуванням у будь-якому відношенні.

Які зручності в житловому комплексі?

Забудовник, який бере участь у створенні житлових садиб на сайті https://semycvit.com/, гарантує, що користувачі нерухомості у багатоповерхових будинках забезпечуються якнайвищим рівнем комфорту, він приділяє цьому багато уваги. Це стосується т.зв. невеликої архітектури, яка знаходиться у власності забудовника. Перш ніж купувати квартиру на первинному ринку, ви можете перевірити, чи є у вибраній зоні стоянки, гаражі, доріжки, дитячі майданчики, сади та інвалідні приміщення.

Безперечною перевагою є також огородження всього майна. Це підвищує безпеку користувачів квартир у будинках, зведених забудовником. Великою популярністю користуються і багатоповерхові приміщення з ліфтом. Пасажирські ліфти - це велика зручність у житлових будинках, що мають, наприклад, три-чотири поверхи. Тому, купуючи квартиру, розташовану у верхній частині будинку, варто звернути увагу на те, чи включив забудовник установку ліфта.

Чи безпечно купувати квартиру у забудовника?

Хоча придбання нерухомості на первинному ринку не повинно викликати у покупця проблем, слід перевірити умови забудовника та угоду про бронювання. Вибираючи квартиру, також варто звернути увагу на заявлений стандарт обробки приміщень. Якщо під час технічного приймання воно виявиться іншим, ви маєте право вимагати безкоштовного усунення будівельних дефектів. Це також стосується установок, підключених до будівлі.

Якщо ви звернете увагу на всі важливі питання, пов’язані з такою покупкою, це, безумовно, стане для вас прекрасним способом отримати власність, про яку мрієте.

1. Можливість адаптувати квартиру до власних потреб - вирішивши придбати приміщення у забудовника, ви маєте можливість облаштувати інтер’єр на ваш смак.

2. Більша ринкова вартість - купівля квартири у забудовника - це інвестиція, що підтверджує майбутнє.

3. Деякі місця для паркування - це особливо важливо сьогодні, коли машин стає більше, а стоянки переповнені.

4. Привабливий житловий масив - красивий, зелений та доглянутий простір, дитячий майданчик, лавки, парк - це місце, де всім буде добре!