Фасадно - декоративні штукатурки використовуються для прикраси фасадів будівель будь-якого призначення. Спеціальна суміш сприяє створенню виразних структурних візерунків на поверхні готової обробки. Купити декоративні штукатурки у Львові можна в компанії КолірБуд, де представлений великий вибір пропозиції від надійніх та перевіреніх віробніків, таких як: Caparol, Alpina, CapaDecor, Crystal Decor, Remmers, Primalex тощо.

Фасад для будівлі - те ж саме, що ваша шкіра для організму. Тому він повинен бути міцним і довговічним, щоб не піддаватися навіть найшкідливішим зовнішніх чинників. У той же час це вітрина, яка повинна бути естетичною. Варто вибирати декоративну фасадну штукатурку, яка допоможе досягти всіх цих цілей. Вибір типу штукатурки пов'язаний з розташуванням будинку, колірним смаком, вибором інших фасадних рішень, а також з економічними факторами. Види штукатурки:

Cіліконова, акрилова, мінеральна, силікат-силіконова.

Особливості штукатурки:

  • Акрилові штукатурки володіють дуже доступною ціною і при цьому безліччю інших переваг. Вони стійкі до різних погодних умов і механічних пошкоджень, тому вам не доведеться турбуватися про фасаді коли йде сильний дощ. Широкий вибір доступних квітів спонукає до експериментів і дає можливість бачити будинок в своєму улюбленому кольорі.
  • Мінеральна штукатурка - одна з кращих варіантів, яку варто порекомендувати. Ціна на неї доступна, при цьому, ви отримаєте продукт з дуже хорошими властивостями. Процес нанесення штукатурки дуже простий і не вимагає великих зусиль.
  • Силіконова штукатурка має високу паропроникність. Вона дуже стійка до забруднень, а дощ легко змиває залишки забруднень. До її складу входить добавка фунгіцидів, що дозволяє не турбуватися про непрошених гостей на фасаді. Доступна в широкій колірній гамі. Завдяки своїм універсальним властивостям це найдорожча фасадна штукатурка.
  • Силікат-силіконова штукатурка найбільш стійка до механічних пошкоджень, подряпин, потертостей, тому що містить спеціальні компоненти. Її використовують в місцях, сильно піддаються забрудненню та шкідливих факторів.

У магазині КолірБуд, ви можете купити штукатурку у вигляді сухої суміші і готових мас. Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте покупку вже зараз. Вдалої покупки!