Босоніжки - це взуття, яке ви охоче вибираєте для теплих та спекотних днів. Ви почуваєтеся в них спокійно, ноги пітніють набагато рідше, ніж у закритому взутті. Шкіра ваших ніг може дихати, і дуже важливо, щоб мозолі та інші небажані зміни не утворювались. Якщо ви шукаєте підходящі для себе жіночі босоніжки, пропонуємо наш інтернет магазин, де серед широких пропозицій ви обов’язково знайдете щось для себе.

Жіночі та чоловічі сандалії - елегантні, спортивні та універсальні

Як на полицях магазинів, так і в інтернет магазині взуття, як правило, поділяється на жіноче та чоловіче, а дитяче взуття становить окрему групу товарів. Це, звичайно, стосується і різних сандалій. Інший розділ стосується їх призначення в контексті характеру всього наряду, який найкраще підійде для конкретних босоніжок. Ви можете вибрати загалом:

  • елегантні,
  • спортивні,
  • універсальні босоніжки.

Елегантні чоловічі сандалії надзвичайно добре поєднуються з сорочкою та літніми брюками, але це не означає, що їх не можна носити з джинсами - поєднанням сорочки, класичних джинсів та елегантних шкіряних сандалій виглядає чудово. У випадку з жінками елегантні босоніжки підійдуть, наприклад, до не менш елегантного плаття, костюма або поєднання сорочки та простих штанів з тонкого матеріалу. Спортивні босоніжки підходять не тільки для типового спортивного одягу, але і для укладання зі звичайними футболками - це стосується як чоловічих, так і жіночих сандалій. І універсальні босоніжки - це, звичайно, ті, які поєднуються практично з будь-якими стилями.

Босоніжки з різних матеріалів, крої та підошви

Сандалі також можна розділити за типом матеріалу, з якого вони виготовлені, та за кроєм, включаючи тип підошви. Купуючи сандалі, ви звертаєте увагу на те, з чого зроблені верх, підкладка та підошва. Звичайно, найбільш якісні босоніжки - це сандалі з натуральної шкіри. Сандалії можуть бути більш-менш нарощеними, з різною кількістю ремінців, що складають їх верхню частину, з різними застібками (найчастіше пряжками та липучками). Який тип з них ви оберете, залежить лише від ваших уподобань. Варто звернути увагу на ще одну важливу річ - як побудована підошва. Вона може бути майже повністю плоскою, з пробковою вставкою, каблуком або різьбленням, характерним для спортивного взуття. Тож вибір насправді широкий.

Деякі моделі дуже виразні - вибравши їх, ви можете додати характер усьому стилю. Інші, більш класичні, стануть ідеальним доповненням до наряду.