Переваги пластикових вікон, які ви можете замовити на сайті компанії winmart.com.ua, незаперечні: вони надійно захищають приміщення від опадів і пилу, не пропускають холод і вуличний шум. Конструкції з ПВХ міцні і довговічні, вимагають мінімального догляду і відрізняються доступною вартістю. Пластик не змінює колір і не розтріскується з часом, він стійкий до несприятливих погодних умов і пожежобезпечний. Сучасні виробники виготовляють світлопрозорі системи з пластика в різних розмірах і формах - трикутні і круглі, трапецієподібні, арочні та ін. На що ще звернути увагу при виборі вікон із ПВХ, щоб не загубитися в розмаїтті конструктивних варіантів?

Кількість стекол і камер

Залежно від того, скільки стекол налічує пластиковий склопакет, розрізняють такі різновиди ПВХ-конструкцій.

  • Однокамерні - коли передбачено 2 скла, які розділяє одна камера. Це варіант економ-класу, рекомендований до установки на об'єктах без опалення - складах, виробничих приміщеннях, в літніх дачних будиночках, магазинах, гаражах і т.д.
  • Двокамерні - три скла розділені 2 камерами. Використовуються в житлових будинках, при склінні балконів і лоджій.
  • Трикамерні - з великою кількістю стекол і трьома камерами відповідно. Подібні склопакети монтують в регіонах з холодними зимами, на об'єктах, де важливо підтримувати певний температурний режим.

На ринку світлопрозорих систем представлені також чотирьох-, п'яти- і шестикамерні склопакети, які забезпечують підвищений рівень теплоізоляції в приміщенні і надійний захист від сторонніх звуків - майже на 30% в порівнянні з трикамерні моделями.

Тип відкривання

При покупці ПВХ-конструкцій покупець може вибрати кількість стулок вікна, а також їх ширину і тип відкривання. Пластикові вікна можуть бути:

  • глухими - коли стулки не відчиняються;
  • розсувними - в цьому випадку стулки будуть зрушуватися вправо\вліво вздовж площини вікна, економлячи площу;
  • поворотними - передбачений поворот стулок щодо своєї осі по вертикалі;
  • поворотно-відкидними (комбінованими) - коли відкидаються або повертаються навколо вертикальної осі.

Передбачені також варіанти комплектації ПВХ-вікон кватирками: врізними (склопакет виготовляється відразу з урахуванням кватирки), розрізними (кватирка монтується в уже існуючий профіль) і легкими (кватирку фіксують спеціальні полози). Дуже популярним і стильним дизайнерським рішенням є французька система, коли балкон або лоджія має прозоре засклення від стелі до підлоги.