Зазвичай така картка дозволяє здійснювати зручні безготівкові розрахунки в стаціонарних та інтернет-магазинах, а також здійснювати бронювання автомобілів за кордоном або квитки на культурні та спортивні заходи. Однак те, що може приємно здивувати деяких клієнтів, що можна переказати кошти з карти на карту, а також здійснювати перекази з рахунку кредитної картки.

Основне завдання кредитної картки - полегшити клієнтам користування позикою, наданою банком. Це різновид готівкової позики, яка надається у вигляді ліміту, який ви використовуєте через платіжну картку, виданий вам банком. Ви можете витратити його на будь-які цілі, що відрізняє цю форму відповідальності, наприклад, від іпотеки на купівлю або будівництво нерухомості.

Ви можете використовувати свою кредитну картку не тільки для здійснення платежів у магазинах та пунктах обслуговування, а також в інтернеті, а й для здійснення переказів, включаючи навіть податкові перекази. Однак пам’ятайте, що в цьому випадку банк стягуватиме з вас певну комісію.

Як здійснити переказ з кредитної картки?

За допомогою послуги переказу кредитної картки ви можете здійснювати багато різних платежів. Перекази з рахунку на кредитній картці можна здійснити у формі:

  • переказу на будь-який рахунок - внутрішній або зовнішній,
  • власного переказу - на ваш банківський рахунок,
  • податкових переказів,
  • переказу за комунальні платежі, оренду, телефон тощо.

В основному, ви можете здійснювати платежі зі свого рахунку кредитної картки на будь-який банківський рахунок, навіть сплачуючи щоденні зобов’язання, а також податки.

Поширеним способом використання кредитної картки є безкоштовні платежі в магазинах, на комерційних сайтах в інтернеті або на всіх типах пунктів обслуговування. Це досягається за рахунок кредитного ліміту, наданого вам банком.

Обмежена сума залежить від вашої індивідуальної кредитоспроможності або кредитної історії в БІК. Завдяки безвідсотковому періоду, призначеному для кредитної картки, ви можете використовувати гроші банку безкоштовно, якщо ви своєчасно погашаєте свої борги, що виникли на картці протягом розрахункового періоду.

Потрібно знати, що при отриманні кредитної картки для неї буде відкрито картковий рахунок у певному банку, і ви зможете здійснювати перекази звідти. Ви можете використовувати свій «кредит» для зняття готівки з банкоматів. Також можливі перекази з кредитних карток на інші рахунки.