В Україні вирощується велика кількість сортів яблук. Щороку тенденція зростання продукції змінюється. Огляд ринку показує, що врожаї яблук значно знизилися, зважаючи на погодні умови. На сьогодні підприємства виробники України пропонують такі види продукції як: яблучні соки прямого віджиму, яблучні джем, варення, повидло, яблучне пюре, чіпси. Аналітікі компанії Pro-Consulting провели аналіз ринку переробки яблук в Україні , щоб визначити показник затребуваності продукції, охарактеризувати розвиток галузі переробки яблук і зробити оцінку обсягів експорту та імпорту продукції, зробити відповідні висновки щодо поліпшення стратегії розвитку ринку.

Основні фактори, що впливають на ринок переробки яблук є:

  • якість сировини, логістичні процеси доставки, сезонність фруктів, споживання, регулювання ринку переробки державою, обмеження всязь з поширенням вірусу Ковід -19, зростання споживчого попиту по всьому миру, умови конкуренціі.

Що показав аналіз ринку?

  • Сьогодні намітилася тенденція на попит натуральних продуктів, в тому числі соків. Ринок соків в Україні пропонує нектари та відновленні соки з концентрату, які містять в своєму складі меншу частину фруктів. Огляд ринку показує що популярністю користуються соки прямого віджиму, 100% натуральний продукт. Така продукція як: яблучні джем, варення та повидла користуються попитом, так як вони використовуються для приготування випічки. Яблучне пюре привертає увагу споживачів в ролі дитячого харчування, а також як перекус для дорослих.

Компанія «Pro-Consulting» являеться членом Української Асоціації Маркетингу та надає послуги маркетингового дослідження, фінансового консалтингу, проводить аналітику і надає точні розрахунки досліджуваного  ринку. Замовивши послуги аналізу ринку переробки яблук на 2021 рік і наступні роки, ви зможете дізнатися тенденції розвитку на майбутнє.