Реальне життя людини постійно знаходиться під впливом активного електромагнітного випромінювання. Тому подбати про забезпечення якісного захисту варто не тільки тій категорії людей, які постійно працюють в умовах з підвищеним впливом електромагнітного поля, але й звичайній людині. Це пов’язано в першу чергу з тим, що воно негативно відображається на здоров’ї та призводить до серйозних порушень в організмі. Придбати якісний захист від електромагнітних випромінювань в каталозі нашого інтернет-магазину можна по оптимальній вартості для кожного клієнта.

Різновиди захисту від впливу елетромагнітного випромінювання

Розглядаючи асортимент товарів, які використовуються для забезпечення якісного захисту від електромагнітного випромінювання, варто звернути увагу на наступні:

  • екрануюча тканина;

  • екрануюча шапочка;

  • екрануюча фарба;

  • магнітні пластини;

  • плівки для екранування.

Наш інтернет магазин засобів захисту від ЕМВ NanoMarket пропонує широкий вибір захисних елементів від негативного впливу електромагнітного випромінювання.

Особливості роботи екрануючих матеріалів

В залежності від того, під впливом якого поля знаходиться людина, виділяють електромагнітне, магнітостатичне і електростатичне екранування. Також є і певні особливості, пов’язані з частотним екрануючим діапазоном. Якщо розглядати цей процес для високочастотних полів, то в ньому використовуються такі фізичні властивості, як поглинання і відбивання електромагнітного випромінювання при переході між різними середовищами. За рахунок цих ефектів є можливість знизити енергію, яку випромінює електромагнітна хвиля при проходженні через екран. Якщо розглядати основний матеріал, який при цьому використовується, то в його якості беруть провідник. В його складі є металеві волокна, виготовлені із срібла, сталі або міді. За рахунок їх використання створюється сітка. В подальшому вона виступає в якості захисного екрану.

У процесі взаємодії з екраном хвиля від поверхні частково відбивається, а частково проходить в стінку екрана. Там вона поглинається, багаторазово відбиваючись від стінок. Це призводить до проникнення в поглинаючу область. Ослаблення дії електромагнітної хвилі відбувається за рахунок втрат енергії.

Якщо розглядати процес поглинання низькочастотного електромагнітного поля, то тут використовуються трішки інші принципи. Сюди входять такі фізичні процеси, як поляризація та намагніченість матеріалу, який використовується для екранування. В металевій стінці відбувається поляризація зарядів. Це призводить до компенсації зовнішнього електромагнітного поля. Процес екранування відбувається за рахунок використання феромагнетиків, які мають високі показники провідності.

Окрім того для захисту приміщень можуть використовуватися спеціальні екрануючі фарби. Всі перераховані предмети захисту можна по оптимальній вартості придбати на сайті нашого інтернет-магазину.