З таким процесом, як ремонт у ванній кімнаті, часто стикається кожна людина. Не дивлячись на те, що цей вид робіт належить до категорії досить цікавих, до його реалізації варто підійти з максимальною відповідальністю. Це саме те місце, де людина не просто очищається фізично, але й позбавляється від негативної енергії. Важливо з відповідальністю підійти до процесу облицювання стін та підлоги і підібрати найкращий варіант. Якщо вам необхідна плитка для ванної у Києві, потрібно звернути увагу на використання керамічної плитки. Для ванної кімнати вона надає велику кількість переваг, серед яких варто виділити міцність, практичність, вогнестійкість, вологостійкість, невибагливість у догляді, простота у плані монтажу.

Яку плитку краще обрати для стін

Вибираючи керамічну плитку для стін у ванній кімнаті, варто звернути увагу на те, що вимог до неї висувається значно менше ніж до тої, яка буде використовуватися для вкладання на підлогу. Не рекомендується використовувати плитку, виготовлену із червоної глини. Натомість ідеальним варіантом буде плитка, виготовлена із білої глини. Це пов’язано з її високими показниками зносостійкості та міцності.

У порівнянні із підлогою, для стін можна віддавати вибір в сторону рельєфного матеріалу. Для створення неймовірних ефектів світла і тіней можна використовувати різноманітні малюнки та об’ємні узори. Для стін можна вибирати також глянцеву керамічну плитку, а також ту, яка має дзеркальний ефект. Це допоможе візуально збільшити простір ванної кімнати.

Яка плитка краще всього підійде на підлогу

При виборі керамічної плитки для підлоги у ванній кімнаті, варто пам’ятати про те, що це те місце, куди буде постійно потрапляти вода. Тому варто віддавати перевагу в сторону тих варіантів, які є вологостійкими. Червона глина не підійде, так як вона не є вологостійкою та досить пориста по своїй структурі. Це призводить до її швидкого зношування. Для того щоб керамічна плитка у ванній кімнаті на підлозі послугувала як можна довше, вона повинна бути:

  • не слизька – приймання душу у ванній кімнаті повинно бути максимально безпечним для життя;

  • вологостійка – під постійним впливом води не повинна псуватися;

  • гігієнічна – стійка до розмноження грибків та бактерій;

  • стійка – не псуватися під постійними температурними перепадами.

Найкращим варіантом для підлоги буде керамічна плитка із білої глини. При чому її поверхня повинна бути матовою, а не глянцевою, як це можливо для стін. Також можна віддати перевагу структурованим варіантам. У будь-якому випадку вона повинна бути максимально стійкою до ковзання.

Де можна подивитися і купити іспанську та італійську плитку

Якщо є потреба придбати максимально якісну керамічну плитку, варто звернути увагу на італійських та іспанських виробників, які представлені широким вибором на сайті інтернет-магазину ETALON.

Іспанська плитка належить до категорії найбільш якісних. Це не дивно, так як першими її виготовленням займалися саме на території Іспанії. За рахунок того, що тут мають досить великий досвід та інноваційне обладнання, в плані виготовлення цієї продукції іспанці суттєво випереджають інших виробників.

Якщо ж розглядати італійську керамічну плитку, то вона є досить вишуканою та делікатною. Італійські виробники завжди вміли виготовляти продукцію, яка гарно імітує натуральні матеріали та передає неймовірні фактури. Тому, якщо є бажання слідувати всім модним тенденціям, варто вибирати саме італійську керамічну плитку. Придбати її можна по приємній вартості на сайті нашого інтернет-магазину.