Як найкраще зберігати заощадження? Більшість українців, у тому числі і в Ірпені, не довіряють фінансовим установам, і надають перевагу зберіганню коштів у дома. В найкращому випадку - в особистому сейфі. Але це теж певною мірою ризик: якщо від злодіїв, грабіжників це врятую ваші гроші, то від стихійного лиха, пожежі чи ще якогось потужного фактора - навряд. Об’єктивно - депозити в банках України на сьогодні є найкращим варіантом збереження заощаджень. По-перше, це надійно, бо сучасна банківська система дозволяє передбачити і попередити будь-що, будь-який форс-мажор і лихий намір. По-друге, це ще й можливість добре заробити - Універсал Банк пропонує відотові депозити в різній валюті, які ви можете оформити навіть онлайн без відвідування відділення.

Умови депозитів у Universal Bank

Жителі Ірпеня та інших міст України мають право відкрити будь-яку кількість депозитів. Їх можна відкрити у гривні, американському доларі або євро. Відсотки річні такі:

  • Гривня - 9,5%;
  • Долар США - 1%;
  • Євро - 0,5%.

Зауважимо, що ставка може змінюватися з часом, та залежить від умов договору. Тому ми рекомендуємо перевіряти актуальні депозитні ставки безпосередньо на офіційному сайті Універсал Банку.

Вклад можна зробити на будь-який термін від 3 до 24 місяців. По бажанню клієнта, депозит, який є на даний момент, можна продовжити. Також, якщо це передбачено умовами, можна достроково зняти кошти без санкцій зі сторони банку.

Мінімальна сума для вкладу - 1000 гривень або 100 доларів/євро, якщо оформлювати депозит онлайн. Якщо ж ви бажаєте зробити це у відділенні, то сума для відкриття вкладу збільшується до 5000 гривень або 1000 доларів, євро.

Як відкрити депозит в м. Ірпінь

Відділень Універсал банку в Ірпені немає - найближчі знаходяться у Києві. Але для того, щоб віддати гроші на збереження, їхати нікуди не треба. Депозит можна відкрити онлайн, скориставшись чат-ботом Universal Bank в Телеграмі або Вайбері. Вся процедура займає не більше 4-5 хвилин. Вклад можна поповнювати з банківської карти або у відділенні. Коли термін депозиту спливає, клієнта про це попереджають, і гроші автоматично перераховуються на карту.