Особливості православного свята Хрещення Русі

Щороку в Україні відзначають велике церковне свято — Хрещення Русі, яке є дуже символічним для всіх вірян. Саме в цей день в 988 році Русь прийняла хрещення князем Володимиром Великим. Датою святкування є 28 липня, тому важливо не пропустити таку щорічну подію, зберігши в закладки браузера популярний сервіс Sogodnisvyato.com.ua. Унікальний сайт пропонує абсолютно безкоштовно щодня дізнаватися про всі свята в Україні та в світі. На сервісі є різні категорії, враховуючи церковні та професійні свята.

Історичні факти про свято Хрещення Русі

Бабуся Володимира Великого стала першим правителем Русі, який прийняв християнство, тому її онук був вірянином і зробив все, щоб ця подія назавжди увійшла в історію. Дивним також є той факт, що Володимир Великий до прийняття християнства вів досить розпусне життя, безліч разів вступаючи в шлюб з різними жінками. Європейські країни прийняли хрещення набагато пізніше, тривалий час залишаючись язичницькими або варварськими країнами. Що стосується самого Дня Хрещення Русі, то 28 липня заведено ходити до церкви, де проводять особливі богослужіння і дзвенять у дзвони.

Прямо зараз дізнайтеся, яке завтра свято і не пропустіть його, щоб ретельно підготуватися. Перейдіть на сайт Sogodnisvyato, дізнавшись багато цікавого про урочисті події в Україні та в усьому світі. Зручний сервіс не вимагає реєстрації та пропонує багато корисної інформації всього лише на одній сторінці. Дні янгола, народні прикмети та історичні факти на кожен день — дозволять завжди бути поінформованим. День Хрещення Русі відзначатиметься в кінці липня, але можна щодня починати свій день з перегляду сайту Sogodnisvyato, дізнаючись про свята раніше за інших.