Підібрати готові корпусні меблі, які б ідеально підходили для вашої квартири і відповідали всім вашим запитам, надзвичайно складно. Часто, купуючи готові меблі, нам доводиться жертвувати якимись з бажаних характеристик. Але робити це зовсім не обов'язково! Виготовлення меблів на замовлення вирішить всі проблеми! Пройшовши за посиланням https://mekado.com.ua, ви зможете знайти досвідчених фахівців, що займаються виготовленням корпусних меблів на замовлення за вашими індивідуальними розмірами і проектам. Якщо вам потрібен вбудована шафа купе під індивідуальний проект в передпокій, дитячу або вітальню, або ж необхідно відремонтувати стару корпусні меблі, то у такому разі вам варто скористатися послугами компанії Мекадо!

У чому полягають переваги та недоліки замовлення меблів за індивідуальним проектом?

Роблячи замовлення корпусних меблів за вашим індивідуальним проектом, ви можете бути впевнені, що кінцевий результат буде відповідати всім вашим вимогам, адже ви самостійно виберете всі складові на свій смак: матеріал, колір, розміри і комплектуючі! Є власником передпокої нестандартних розмірів, в яку дуже складно підібрати підходящу меблі? Вбудована шафа купе на замовлення, виготовлений за вашим індивідуальними розмірами, вирішить цю проблему!

Необхідно пам'ятати, що у виготовлення меблів на замовлення є і пара невеликих недоліків. По-перше, вартість меблів, виготовлених за індивідуальним проектом часто перевищує ціни на стандартні вироби. І, по-друге, пам'ятайте, що ви зможете побачити виріб тільки після того, як він буде готов, так що ретельно продумайте проект заздалегідь, щоб врахувати всі необхідні деталі.

Чому варто придбати меблі на заказ?

  • Ви отримуєте гарний шафа, стінку, тумбу або цілий гарнітур, точно відповідний габаритам. Він поміститься там, де йому відведено місце.
  • Колірна гамма і декор будуть підібрані під стиль кімнати. Вам не доведеться йти на компроміс і щось переробляти.
  • Наповнення. Необхідно, щоб в шафі було багато ящиків? Віддаєте перевагу висувним полкам? Виробник може виготовити все, що ви забажаєте.
  • Вартість. Вона складається з різних факторів. Якщо замовнику потрібно отримати дешеву шафу, то завжди можна знайти, за рахунок чого знизити ціну.

Зробити квартиру або будинок комфортним - мрія багатьох. Володарі невеликих студій підбирають компактні меблі, які не займають зайві сантиметри, але дозволяють зберігати всі потрібні речі. Власники апартаментів - хочуть купити гарнітури, які не виглядають громіздко, але «не втрачаються» на великій площі. Недорогі меблі на замовлення за індивідуальними розмірами - це рішення обох задач.