Артменеджер у геймдеві — це професія, яка прямо пов’язана з творчістю, менеджментом та економікою. Для ефективної роботи обов’язково мати лідерські якості, розвинений естетичний смак та комунікабельність. Здобути необхідні знання для популярної та високооплачуваної спеціальності можна після завершення навчання у вишах або на спеціалізованих курсах.

Міжнародна платформа зі створення мобільних ігор Voki Games часто пропонує вакансії для артменеджерів. Для ознайомлення досить перейти за покликанням https://vokigames.com/vacancy/ — на сторінці є тільки актуальна інформація.

Z7c2qbM1Z8J780o8v37hoislNPqblhwfZqCYtKDRbrYbrxFUg-G3scsfVjz-yt845mkSYj1j7P9G6pnhdmpOmKGI78QEaKMLWNH8Qt8-UdOqN2CxPUsZvoWlM3QuyxWW_YOuwRSx

Особливості професії

Артменеджер — це керівник та організатор, однак якісне виконання поставлених завдань неможливе, якщо фахівець не розуміє особливості створення мобільних ігор від самого початку до кінця. Це ідейний натхненник проєктів, який відповідає за організацію, комунікацію між колегами, розробку концепції. Також робота на цій посаді вимагає постійно тримати руку на пульсі актуальних трендів, аналізувати ситуацію на ринку, весь час самовдосконалюватися та мати гарні комунікативні здібності для налагодження ділових зв’язків — ось ті принципи, якими має керуватися успішний артменеджер. Професійні артменеджери мають великий попит та отримують пристойну заробітну плату.

Варто більш детально розглянути, які ж обов’язки має артменеджер у сфері геймдеву:

 • спілкування з усіма членами команди, які створюють та удосконалюють функціонування мобільних ігор;
 • складання бюджету та планів щодо проведення рекламних кампаній, старту проєктів та інших важливих питань;
 • забезпечення прибутковості та популярності проєктів, створених командою;
 • збір бази даних людей, які в майбутньому можуть бути партнерами або інвесторами;
 • проведення співбесід у випадку, якщо в команді з’явилося вакантне місце;
 • надання допомоги в реалізації мобільних ігор;
 • створення рекламних матеріалів для популяризації готового продукту;
 • проведення ретельного аналізу та формування детальних звітів.

Переваги роботи артменеджером

Коли вже знаємо основні обов'язки, саме час дізнатись про переваги роботи на цій посаді:

 • діяльність у різних сегментах, звідси можемо зробити висновок, що професійне «вигорання» точно не загрожує;
 • робота прямо пов'язана з постійним спілкуванням і розвитком;
 • постійний попит у рекламних агенціях, видавництвах, різноманітних освітніх проєктах. 

Саме артменеджер контролює виконання кожного процесу від початку та до самого завершення, розв'язує багато питань самостійно. Від професіоналізму цієї людини залежить успіх усього проєкту, саме тому артменеджер мусить постійно вдосконалювати себе, слідкувати за сучасними тенденціями — і тільки тоді йому буде під силу керувати великою командою та робити її успішною.