Біг - корисне заняття. Чому серед сотень видів спорту варто вибрати саме біг? Навіщо взагалі бігати? Про це вам розповість на своїй сторінці у Фейсбуці марафонець Сподін Ігор Юрійович!

Біг корисний для здоров'я

Біг допомагає позбавитися від зайвої ваги, підтягнути м'язи по всьому тілу, а, крім того - відчути своє тіло. Однозначно, витрати енергії навіть на скромну півгодинну пробіжку сприяють схудненню. Додайте темп - і ви станете спалювати ще більше.

Крім того, регулярно дотримуючись графік пробіжок, ви невловимо будете регулювати власний обмін речовин, привчаючи організм до навантажень. Збільшується сила не тільки ніг, але і дихальних м'язів, а також м'язів кора, які відповідають за поставу і підтримку тіла у вертикальному положенні. Поліпшується колір обличчя, серцево-судинна система стає більш продуктивною.

Біг обходиться дешевше

Одна з причин, по якій бігати корисно, це, звичайно, вартість бігу. Однозначно, для того, щоб почати бігати, не потрібно практично нічого, крім бажання: максимум пара кросівок, якщо у вас немає можливості бігати по піщаному березі моря. Незважаючи на широку розрекламованість індустрії з виробництва спортивних аксесуарів, ви можете продовжувати бігати і далі, використовуючи тільки хороше взуття, адже, по суті, дорогі дихаючі футболки і шкарпетки лише приносять додатковий комфорт.

Біг - джерело гарного настрою

Будь-який спорт продукує викид ендорфінів. Це як раз ті речовини, які відповідають за гарний настрій. Крім того, біг - це рух, а в русі ви можете, як мінімум, змінити обстановку навколо себе, а то, дивись, і познайомитися з новими друзями або освоїти новий маршрут.

Біг не вимагає підготовки

Досить спірний пункт, так як підготовка все-таки потрібна. Як мінімум, варто сходити до лікаря, і отримати рекомендації - можливо, бігати можна, але з обмеженнями. Потім, варто ретельно вивчити маршрут і деталі: чи не занадто жарко буде бігати, чи є на дорозі сумнівні ділянки для подолання, не прагнуть чи на цьому маршруті вигулювати своїх вихованців без намордників їх власники.