Система рульового управління - одна з найважливіших функцій автомобіля. Вона відповідає за стабільність і безпеку водіння, тому так важливо правильно відрегулювати розвал-сходження коліс і підвіску автомобіля. Ви власник автомобіля Renault і ви зацікавлені в діагностиці і регулюванні? Варто скористатися послугами спеціалістів автосервісу «Гермес» у Львові. Переходьте за посиланням: https://germesavto.com.ua/heometriya-kolis/, ознайомтеся з послугами регулювання розвалу-сходження, цінами, запишіться на послугу.

Що таке розвал-сходження підвіски?

Розвал-сходження підвіски - це набір оптимальних параметрів, що встановлюються автовиробниками для кожної моделі автомобіля. Регулювання - це в першу чергу оптимізація кутів і руху колеса під час руху, які забезпечують безпеку. Автомобіль з правильно відрегульованим кутом установки коліс споживає менше палива і продовжує термін служби шин, елементів рульового управління і підвіски. Сучасні технології дозволяють проводити точну комп'ютерну діагностику, яка показує кути установки коліс у всіх площинах в трьох вимірах. Ця послуга доступна в автосервісе «Гермес» у Львові.

Основні симптоми неправильного розвалу - сходження коліс:

  • Автомобіль не тримає правильну колію і тягнеться в сторону. Водій змушений постійно коригувати колію, що викликає дискомфорт і знижує безпеку руху.
  • До того ж покришки зношуються набагато швидше, а термін їх використання скорочується вдвічі. Неправильно настроєна геометрія коліс призводить до швидшого зносу компонентів підвіски і рульового управління, а також збільшення витрати палива автомобіля з-за додаткового опору під час руху.

Як проводиться діагностика і регулювання?

Регулювання розвалу сходження підвіски проводиться на спеціальному діагностичному стенді. Вимірювальні головки підключаються до кожного колеса, і комп'ютер перевіряє геометрію, зчитує параметри і відображає сходження. У разі нерівностей механік проводить регулювання геометричних параметрів у відповідності зі стандартами для даного автомобіля. Діагностика і регулювання розвалу-сходження підвіски дозволяє не тільки підвищити комфорт і безпеку при водінні, але і продовжити термін служби шин. Автосервіс «Гермес» у Львові гарантує високу якість послуг за найбільш вигідною ціною.