Шкільні стенди діляться на два основних види: стенди безпеки з постійним вмістом і стенди для змінної інформації. Зміст стендів безпеки чітко регламентується законом, тому такі стенди зазвичай виготовляються за готовими типовими макетами. І все ж такі стенди для школи можуть відобразити індивідуальність вашого навчального закладу, якщо будуть виконані в єдиних колірних рішеннях з однакових матеріалів і в схожих конструкціях. Якщо вам хочеться, щоб на стендах була вказана інформація про вашу школі, можна або розробити спеціальний дизайн-макет, або внести відповідні зміни в готовий макет.

Замовити стенд для школи нуш ви можете вже зараз сайті компанії stendzp.com!

Виготовлення стендів для школи - відповідальний творчий процес. Специфіка аудиторії школярів заслуговує на окрему увагу дизайнерів і психологів, які бажають донести корисну виховну інформацію до дітей. Сприйняття школярів відрізняється від дорослого, тому необхідно дотримуватися основних законів психології сприйняття при розробці ілюстративних матеріалів, а тим більше - плакатів і стендів безпеки.

Стенди для школи можуть бути не тільки статичними підвісними, але і підлоговими мобільними конструкціями, роллерного і перекидними. Сучасне поліграфічне виробництво пропонує широкий спектр рішень для оформлення наочних посібників та інтер'єрів навчальних закладів. Ви можете замовити стенд для змінної інформації і використовувати його протягом багатьох років. Стенди для школи можуть бути виконані з різних матеріалів. Часто це магнітні або пробкові дошки, на яких зручно кріпити паперові оголошення або плакати на магніти або кнопки. Часто стенди потрібні для оформлення кабінетів і відображення життя школи і окремого класу.

У багатьох школах як і раніше вважають за краще покласти виготовлення інформаційних стендів на вчителів і учнів, так як сам творчий процес благотворно розвиваюче дію на школярів. Але навчальна програма, що вимагає від учнів підвищеної уваги і великих затрат часу, вимагає, щоб різні стенди для шкіл були виконані на професійному виробництві, а час учнів було витрачено на вивчення шкільних предметів.

Стенди для школи зазвичай виготовляються з різними цілями - це і виховні стенди, стенди безпеки, гігієни, пропаганди здорового способу життя та стенди з профорієнтації та звичайні інформаційні стенди, службовці для інформування учнів, вчителів та батьків про зміни і події шкільного життя. Залежно від призначення стендів, вибираються різні конструкції і матеріали.