Ви збираєтесь у далеку подорож і зрозуміли, що почнете вести блог. Ваші практичні поради допоможуть багатьом, пишність і слава прийдуть до вас, журнали боротимуться за ваші тексти та фотографії, а блог триматиме вас і вашу родину в дорозі, і все ще залишатиметься на ватяних дисках. Зачекайте, не так швидко! Це зовсім не так райдужно. Тому перед тим, як купити домен і створити веб-сайт, такий як Український мандрівник, варто уважно його розглянути і з’ясувати, як він виглядає на практиці.
Почнемо з того, що вести блог на ходу непросто. Ви хочете опублікувати допис, але Інтернет навіть не завантажить сторінку. Ви вирішили присвятити день блогуванню, але зустріли чудову людину і вважаєте за краще проводити з нею час. Підготовка одного запису від початку до кінця займає кілька годин, це робота на повний робочий день:
- збір матеріалів,
- написання статей,
- вибір та підготовка фотографій до публікації,
- охоплення всіх каналів у соціальних мережах та просування блогу.
Тож коли ми маємо знайти час на подорож, оскільки ми подорожуємо? Адже ми не подорожуємо, щоб безперервно сидіти перед комп’ютерами. Ми можемо це зробити, не пересуваючи нижню частину дивана вдома.
Подорож чи блог?
З самого початку ми ставили подорож на перше місце, тому що ми поїхали зустрічатися з людьми та культурами, а не проводити час з носом у комп’ютерах. Здавалося б, все просто, і на цьому дискусія може закінчитися. Однак не завжди легко вловити цей баланс, тому що ви можете втратити себе в обох речах: ми майже запізнилися на зустріч або заброньований атракціон, тому що ми писали. І навпаки: ми чудово провели час з людьми, яких зустріли, тому вільний час, який планували, витратили на написання, щоб познайомитися з ними. І ми не шкодуємо про це. Нам було погано, коли ця вага нахилилася на користь письма, тому що у нас було враження, що чогось крутого на дорозі нам не вистачає. Тож ми швидко відклали комп’ютери та знову зосередилися на подорожах.