Закарпаття - це місце, де природа дарує красу та щирість, а курорти, звичайно ж відмінний сервіс. Ви вирішили провести відпустку на природі, але ще не вибрали місце? Незабутні емоції, активний відпочинок на природі, неповторні відчуття від їзди на квадроциклах по бездоріжжю, невичерпне кількість радості - все це чекає вас, на курорті -Voevodyno Resort у Закарпатті Тут є всі умови для того щоб відпочинок приніс масу позитивних емоцій. Для тих, хто любить швидкість та активний відпочинок, варто скористатися прокатом квадроциклів. Взявши в оренду квадроцикли Закарпаття,  ви почуєте масу вражень від прекрасних унікальних місць, де прроезжая по маршруту ви зможете побачити унікальні водоспади, річки, в основном букові ліси та луки. Поїздки на квадроциклах - це справжня дика природа! Радість, відчуття свободи, змагання, адреналін.

Чому варто взяти в оренду квадроцикл?

1. Прокат квадроциклів бронюється від 1 години до трьох. Тому ви можете вибрати для себе оптимальний час. Поїзка на квадроциклі подарує незабутні враження і гарантують безпечні розваги.

2. Гарантія безпеки пересування. Багато хто вважає, що їзда на квадроциклі небезпечна. Але це не правда! На курорті Voevodyno Resort, дбають про безпеку, тому кожен, хто вибирає маршрут, отримує шолом, проходить навчання пересуванню по трасі, управління квадроциклом і безпечного водіння. Квадроцикли оснащені автоматичною коробкою передач, що значно спрощує і прискорює навчання керування транспортним засобом.

3. Пропонуються маршрути з різним рівнем складності, щоб користувачі квадроциклів середнього і початкового рівня знайшли щось для себе. Нічого страшного, якщо ви ще не каталися. Після проведеного інструктажу, через кілька хвилин ви отримаєте задоволення від їзди по бездоріжжю і пройдете по складним місцях самостійно.

4. Доступні ціни. Вартість оренди в течение 1 години - 1300 грн, протягом 2 годин - 2300 грн, 3 годин - 3300 грн.

Курорт Voevodyno Resort - ідеальна пропозиція для людей, які мріють про унікальний і захоплюючому способ провести час. Поїздки на квадроциклах - це справжня дика природа! Радість, відчуття свободи, змагання, адреналін - все це в одному флаконі. Хто хоч раз спробує - обов'язково захоче повторити цю пригоду! Хочете дізнатися подробиці оренди або отримати відповіді на інші питання? Зв'яжіться з контактними телефонами або надішліть електронного листа на сайті.