Шукаєте подарунок для свого коханого, коханої, друга, або хочете зробити презент самому собі? Тоді в нас є гарна ідея: подаруйте стильний аксесуар, який буде роками нагадувати про той день і час, коли він опинився в руках в обраної людини – годинник.

У магазині Watch.ua – розкішний асортимент годинників, які стануть доречним доповненням до будь-якого образу – ділового, повсякденного або спортивного. Тут представлені чоловічі, жіночі та дитячі наручні аксесуари, спортивні та «розумні» годинники, а також годинники, які будуть виступати неперевершеними акцентами в інтер’єрі.

Оригінальні годинники: у чому особливість?

Сучасні годинники виконують не тільки основну функцію – показувати час, але і безліч додаткових. Якщо подивитися на чудові дизайни наручних годинників, то можна сміливо говорити про те, що це – окремий вид мистецтва.

Годинник – аксесуар, який може стати вашою «візитною карткою», «родзинкою», та доповнити будь-який образ.

Одна з основних вимог до додаткових функцій годинників – захист від води, оскільки деякі професії безпосередньо пов'язані з постійним контактом з рідиною. Малюки теж часто бавляться з водою, тому такий захист у дитячих годинниках – необхідність.

Визначення ступеня захисту від проникнення рідини у внутрішню частину годинника найчастіше такі:

  • 3 атмосфери – можливий контакт з водою, але незначний (наприклад, дощ);
  • 5 атм. – дозволяють плавати, але стрибати в воду та пірнати не варто;
  • 10 атм. – можна пірнати, не знімаючи годинник з руки;
  • 20 атм. і більше – годинники з таким захистом підійдуть для занять дайвінгом.

Також годинники мають безліч інших додаткових функцій: наявність хронографу, компасу, будильнику, захист від зовнішніх пошкоджень та інші.

Де придбати кращі наручні годинники в Україні?

Якщо ви бажаєте придбати годинник високої якості з гарантією від 1 року (на швейцарські моделі – від 2 років), зверніться до кращого магазину у своєму сегменті https://watch.ua/.

Watch.ua забезпечує зручні способи оплати та доставку по Україні за допомогою «Нової пошти». Якщо сума вашого замовлення перевищує 800 гривень, оплату поштових послуг наш магазин бере на себе! Також ви можете звернутися до виставкової зали у Києві і побачити весь асортимент на власні очі.

Магазин Watch.ua забезпечує величезний вибір годинників на будь-який «смак та колір» - від бюджетних до преміальних. Наші консультанти можуть відповісти на всі питання та надати пораду з вибору кращого аксесуару.