Готуючись до ремонту або облаштування нової квартири, рано чи пізно настане час зіткнутися з вибором міжкімнатних дверей. Не хвилюйтеся – як вибрати двері, які ідеально підходять для вашого будинку, запропонують спеціалісти служби підтримки клієнтів магазину Albero, які щодня підтримують наших клієнтів на сайті https://albero.com.ua/shop/doors/category/mizhkimnatni_16.

Нові двері вдома – як вибрати?

Більшість клієнтів дізнаються лише в магазині, що, замовляючи комплектні двері, вони повинні вибрати:

  • модель дверного полотна,
  • тип дверної коробки,
  • дверну ручку.

Також важливі додаткові аксесуари (наприклад, патентна вставка) та такі деталі, як тип вентиляції у дверях ванної кімнати або візерунок скла. Тому вже на етапі перегляду каталогів варто звернути увагу на те, що ви отримуєте у ціні обраних вами дверей, та за що доведеться доплачувати.

На вибір дверей буде в першу чергу впливати їх призначення, тобто, чи будуть вони встановлені зовні або всередині будинку. При покупці обох важливі абсолютно різні технічні параметри. Зовнішні двері - це ті, що є входом у будівлю, тоді як внутрішні двері є одночасно вхідними дверима в квартиру та внутрішніми дверима, що розділяють окремі кімнати.

Які параметри є ключовими при виборі зовнішніх дверей?

Розумний вибір зовнішніх дверей дуже важливий, оскільки вони безпосередньо піддаються впливу зовнішніх умов таких, як дощ, сонце та вітер. Тому варто звернути увагу на обробку поверхні дверей та систему ущільнення. Зовнішні двері також становлять значний тепловий бар'єр, захищаючи членів домогосподарства від перепадів температури зовні. Ось чому при виборі таких дверей вам слід перевірити коефіцієнт тепло пропускання Ud, підтверджений виробником відповідним сертифікатом - чим менший коефіцієнт, тим краще.

Які двері вибрати для ванної кімнати?

Що стосується дверей для ванної кімнати, то інтимність є найважливішою. Вибираючи конкретну колекцію, зверніть увагу на ступінь скління та рішення, які забезпечують належну вентиляцію. Ви також повинні забезпечити належну циркуляцію повітря - тут рекомендується використовувати вентиляційну решітку. У ванній або передпокої - особливо коли їх площа невелика - варто подумати про те, щоб обладнати двері дзеркалом, завдяки чому ви оптично збільшите кімнату. Дзеркало можна використовувати з однієї або з обох сторін стулки.