Будь-який автомобіль вимагає технічного обслуговування і звичайно ж мийки, щоб виглядати доглянутим. Якщо ви хочете помити свій автомобіль швидко, ефективно і при цьому не пошкодити лакофарбове покриття автомобіля, варто скористатися мережею мийок самообслуговування Файна мийка. У Львові автомийка самообслуговування Файна мийка оснащена новітнім обладнанням та якісної хімією, що дозволяє ретельно вимити автомобіль без ризику подряпати поверхню фарби. Більш того, використання автомийки самообслуговування екологічно нешкідливо - при цьому ми не забруднюємо навколишнє середовище залишками шкідливих миючих засобів (на відміну від миття машини у власному дворі).

Знання програм, які можна використовувати при митті автомобіля на безконтактної мийці, - запорука успіху. Перед тим, як приступити до миття, слід прочитати інструкцію з використання автомийки самообслуговування, щоб зробити це безпечно і найбільш ефективно.

Чому варто скористатися автомийкою?

  • Мийка дозволяє легко адаптувати програму очищення автомобіля до індивідуальних очікуваннь і ступеня забруднення автомобіля. Доступні кілька операцій з різними варіантами.
  • Автомийки самообслуговування Файна мийка працюють цілодобово і без вихідних. Таким чином, її можна використовувати їх в будь-який час дня і ночі, коли вам зручніше. Час мийки відраховується з моменту вибору даної програми (на панелі відображається кількість хвилин, що залишилося використовувати). За одне перебування на безконтактної мийці можна позбутися навіть від стійких забруднень з важкодоступних місць в автомобілі.
  • Безконтактна мийка автомобілів - це також можливість набагато більш точного контролю всього процесу мийки автомобіля. Тільки вам вирішувати, що, як і в яких деталях ви хочете помити. До того ж ви миєте самі на всі сто, тому не доведеться віддавати свій автомобіль в чужі руки. Тільки у вас звістка процес під контролем від початку до кінця.
  • Економія грошей і часу. Вартість даного виду послуг набагато нижче, ніж у випадку традиційних ручних автомийок або автоматичних рішень. Для миття використовується вода під високим тиском, що має досить високу температуру і містить різні типи миючих засобів.
  • Екологічність - автомийка самообслуговування створює замкнуту систему, завдяки якій шкідливі для навколишнього середовища забруднювачі не потрапляють в грунт.

Автомийка самообслуговування Файна мийка - однозначно самий зручний і дешевий спосіб обслуговування вашого авто.