УФ-друк в даний час є одним з найсучасніших методів цифрового друку, що дає можливість бездоганно і дуже реалістично друкувати на будь-якому матеріалі з будь-яким фоном і текстурою, включаючи скло. Друк використовується у дізайнерській и рекламній сфере. Ви зацікавлені в УФ друку на склі? Переходьте на сайт: https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-skli,  компанії «Декор Принт», де можна замовити друк на будь-якій скляній поверхні за найвигіднішою ціною.

Що таке УФ-друк?

Принцип УФ-друку аналогічний методу, що використовується в домашніх принтерах, але замість звичайного чорнила використовуються рідкі полімерні чорнило, краплі яких розпорошуються на матеріал, а потім фіксуються світлодіодними лампами, які випромінюють УФ-світло. В результаті на матеріалі залишається шар твердого та надзвичайно міцного полімеру. УФ-друк може виконуватися на твердих матеріалах будь-якого розміру з плоскою поверхнею. Ефекти довговічні і радують яскравістю кольорів. Його можна використовувати для якісного друку на склі, ПВХ, дереві, оргсклі, картоні або МДФ. Більш детально про це, можно дізнатися на сайті: https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-skli.

У чому переваги УФ-технології?

  • УФ-технологія має безліч переваг, включаючи можливість бездоганно і реалістично передавати малюнок практично на будь-якому жорсткому і гнучкому матеріалі, що дає великі можливості для використання у дизайнерській та рекламній індустрії. За допомогою цієї технології можна друкувати білим чорнилом на прозорих матеріалах, таких як скло, оргскло і фольга. На підготовлену поверхню можна розмістити повноцінний повноколірний принт. Застосовуючи друк в 3 шари (кольоровий, білий, кольоровий), ви отримуєте двосторонній друк з використанням тільки однієї сторони матеріалу.
  • УФ-друк дуже стійкий до погодних умов і не пошкоджується водою, низькими температурами або сонцем. Таким чином, відбитки можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
  • УФ-технологія екологічна. Фарби для друку не містять розчинників - вони не виділяють шкідливих парів. Завдяки цьому не загрожують ні людині, ні навколишньому середовищу. Це дозволяє безпечно використовувати їх в приміщенні.

У компанії «Декор Принт» можна замовити друк на склі будь-яких розмірів і видах. Послуги доступні за ціною. Скористайтеся вигідною пропозицією і залишайте повідомленнь прямо на сайті. Вас чекає кращий сервіс і обслуговування!