Часто подорожуючи люди постійно стоять перед вибором: міні готель або класичний готель. Різниця в першу чергу в різній атмосфері властивій кожному з них. Чим менше постояльців - тим більше персоналізоване відношення отримує кожен гість. З іншого боку при розміщенні в готелі великої міжнародної мережі людина абсолютно точно знає який рівень комфорту і сервісу вона отримає, подібна ситуація найбільш затребувана в ділових поїздках, коли немає часу відволікатися ні на що крім бізнес завдань. Потрібна подібна структура і в регіонах зі складними кліматичними умовами, вкрай низьким рівнем санітарії або незнайомими кулінарними традиціями. В Європі ж дещо інша ситуація - як правило в туристичних поїздках інтерес представляє саме старовинна архітектура, а старе місто завжди розташований в центральній частині і вже давно щільно забудоване. Ось тут і виходять на сцену міні готелі заховані прямо в історичному центрі, адже велику нову будівлю мало того що просто ніде розміщувати, але вона ще й не буде вписуватися в існуючі архітектурні ансамблі.

Шукаєте гостинний міні-готель у Трускавці? У такому разі вам варто завітати до міні-готелю Дворик Лева!

Враження від проживання буде складатися з декількох аспектів - обстановка, харчування, обслуговування, безпосередньо комфортність номера або кімнати. Щодо питання харчування: у великому готелі, як правило, є великий ресторан з єдиною системою харчування (класичної для всієї мережі), спочатку подібна система виглядає зручною, але досвідчений мандрівник знає, що всього через кілька днів вона приїдається і виникає бажання чомусь її замінити , та й є відчуття якогось конвеєра. Хоча, не можна не відзначити, що для регіонів з особливою кухнею, долучатися до якої ви б хотіли вміру, такі мережеві готелі гідний вибір. Не кожному припаде до смаку щоденний сніданок в традиціях далекого сходу. Зберігаючи Європейські стандарти, такі гостинці з одного боку захищають вас від повного занурення в місцевий колорит. А з іншого дозволяють жити в чужій країні повністю зберігаючи звичний уклад.

Але це не актуально для Трускавця. Тут, в міні готелях з їх атмосферністю і затишком набагато приємніше насолоджуватися ранковою кавою і смачним сніданком, немає відчуття, що треба кудись поспішати, та й сама їжа набагато ближче до домашньої та персонал більш чутливо реагує на Ваші побажання в зміні меню. Старі готелі, як правило, мають багаторічну історію: вони могли належати відомим людям ще до того як стали відкриті для постояльців, та й імена багатьох гостей з часом виявилися всесвітньо відомі.