Батькам треба буде пройти період підготовки до навчального року. Одні вважають за краще зібрати дитину в школу заздалегідь, а інші відправляються за покупками вже в кінці серпня. У кожному разі батьки попередньо становлять список шкільного приладдя, які знадобляться школяреві на час навчання. Сьогодні ми розглянемо, яку канцелярію можна придбати заздалегідь на сайті ranok.com.ua книги.

Список шкільного приладдя в пенал

Класний керівник надасть батькам список необхідної канцелярії. Учитель розпише, які шкільні приладдя в школу потрібно купити, та список роздрукує кожному. Якщо ви стурбовані покупками, ви можете придбати їх заздалегідь. Почніть з того, що повинно бути в пеналі кожного учня. У першому класі знадобляться рахункові палички, а також такі канцелярські приладдя:

  • точилка (вчителі рекомендують брати закритий виріб, щоб очищення з олівців не падало на парту чи підлогу);
  • кольорові олівці;
  • великий ластик (варто купити відразу 2).
  • ручки.

На навчальний рік варто запастися декількома ручками. Щоб на дитячих пальчиках не з'являвся мозолі, краще брати ручки з гумовою прокладкою близько носика. Вибирайте ручку з середньою товщиною корпуса. Практичним варіантом вважаються ручки з трьома гранями. Їх зручно тримати в руці, вони не скачуються на підлогу з парти.

Якщо дитина лівша, пропонуємо купити канцтовари з каталогу магазину спеціально для лівші. У цій приналежності для письма продуманий спеціальний вигин, а також інші деталі для вироблення правильного почерку.

Олівці

Обов'язково покладіть в пенал 2 простих олівця. Грифель повинен бути м'яким, щоб залишати чітку лінію в альбомі чи зошиті. У початкових класах вчителі не рекомендують купувати механічні олівці. Цей вид письмового приладдя більше підходить у старших класах.

Для першого класу важливо купити кольорові олівці та альбоми для малювання. Але вчителі початкової школи не рекомендують купувати занадто яскравий ластик. Важливо, щоб він був м'яким та легко видаляв олівець з паперу. Можна купити комбіновану гумку (одна сторона м'яка, друга - тверда). Щоб не купувати кожен елемент в пенал окремо, можна замовити з каталогу компанії пенал з наповненням. Пропонуємо варіанти для хлопчиків та дівчаток.

Точилка

В 1-й клас краще взяти ручну точилку з закритим контейнером. Електричні та механічні пристрої не підійдуть для навчального процесу через громіздкість.