Смерть коханої людини - це завжди величезний удар. Всі формальності, пов'язані з організацією похорону, віднімають багато енергії та не дозволяють спокійно пережити траур. Більшість людей, коли вони якимось чином змирилися зі смертю своїх близьких, задаються питанням, який пам'ятник їм спорудити. Вибрати надгробок непросто. З одного боку, ви хочете гідно вшанувати пам'ять померлих, з іншого - для вас важливі довговічність та естетика пам'ятника. Гранітні надгробки представляють собою поєднання цих двох аспектів. Компанія VERON пропонує виготовлення памятників Тячів якісно та недорого. На сайті компанії можна вибрати та замовити пам’ятник з граніту.

Гарантія довговічності на довгі роки

Граніт - камінь надзвичайно міцний. Він стійкий до подряпин, сколів та інших видів механічних пошкоджень. Йому не страшні волога, несприятливі погодні умови та великі перепади температур. Надмірне перебування на сонці не призведе до втрати кольору граніту, як це часто буває з іншими природними породами, такими як мармур. Граніт також простий в обробці, тому з його допомогою можна з успіхом створити вражаючі надгробки.

Висока естетична цінність

Використання граніту гарантує естетичний вигляд зробленого з нього пам’ятника. Цей камінь буває багатьох різновидів та колірних виконань, завдяки чому легко знайти матеріал для пам'ятника, який виправдає очікування навіть найвибагливіших клієнтів.
Немає двох однакових гранітів, які виглядають однаково. Також це дуже універсальний камінь. Інші елементи декору, наприклад, вази або горщики для квітів, легко пристосувати до такого пам’ятника. 

Також популярні гранітні лавки, на яких люди похилого віку можуть сісти й відпочити під час відвідин кладовища. На тлі граніту красиво виглядають зрізані квіти та інші квіткові композиції. Також слід підкреслити, що гранітний надгробок легко тримати в чистоті. Все, що вам потрібно для догляду, - це вода, делікатний миючий засіб та м'яка губка.

Скільки коштує гранітний надгробок

Ціни на гранітні надгробки варіюються в залежності від складності конструкції пам'ятника та його розмірів. Тип граніту також важливий. Камені, що імпортуються зі Швеції, вважаються кращими і в той же час найдорожчими. У свою чергу, китайський граніт набагато дешевше, а значить, доступніше для ширшої аудиторії. Остаточна вартість виготовлення пам'ятника зазвичай обговорюється індивідуально з кожним клієнтом.