Компанія British American Tobacco (БAT) пропонує ще одну альтернативу курінню для дорослих курців і споживачів нікотиновмісних продуктів. Як свіже рішення виступила інноваційна розробка компанії - нікотинові подушечки VELO (або, як прийнято називати, паучі). VELO є ще один нікотиновмісних продукт з потенційно зниженим ризиком: паучі не містять тютюну і виготовлені в Швеції з високоякісних інгредієнтів, включаючи нікотин фармацевтичного якості, воду, евкаліптові і соснові волокна, ароматизатори та підсолоджувачі.

Більше цікавої інформації про нікотинові паучі читайте на порталі gre4ka.info!

VELO можна використовувати, не створюючи незручностей для оточуючих - де завгодно і коли завгодно. Споживач кладе білий пауч під губу, і нікотин всмоктується через ясна, пропонуючи споживачам зручний, непомітний і потенційно менш ризикований спосіб вживання нікотину в порівнянні з курінням. Важливою перевагою нового продукту British American Tobacco є також те, що тепер споживачам нікотину не потрібно шукати спеціально призначені для куріння місця.

Тарас Пилипко, генеральний директор "Брітіш Американ Тобакко", коментуючи запуск VELO, заявив: "Я дуже радий запуску VELO і можливості запропонувати дорослим курцям і споживачам нікотину інноваційний, простий, зручний і приємний спосіб споживання нікотину різної міцності з цілою низкою смаків. "

Асортимент VELO включає в себе різні смаки і ступені захисту нікотину для тих споживачів тютюнових або нікотиновмісних виробів, які хочуть отримувати нікотин без тютюнового смаку, диму та інших турбот, пов'язаних з тютюновими виробами та нікотиновими продуктами.

"Ми вважаємо, що використання VELO потенційно менш ризиковано, ніж куріння. Широко відомо, що шкода від сигарет викликаний горінням тютюну і вдихання тютюнового диму, а VELO не містить тютюну, і в процесі його використання повністю відсутній процес горіння. Ми є першими з великих тютюнових компаній, які запустили білі нікотинові подушечки без тютюну. Ми вважаємо, що VELO є черговим продуктом, який доводить нашу прихильність до трансформації тютюнової індустрії, пропонуючи курцям ширший асортимент продуктів з потенційно зниженим ризиком ", - зазначив Тарас Пилипко.

Нікотинові паучі можна використовувати де і коли завгодно: навіть в офісі або вдома. Від них немає попелу і диму і, відповідно, ніякого дискомфорту для оточуючих. Паучі також не фарбують зуби і не залишають запаху.