Якщо у вас є власний веб-сайт, ви, мабуть, прочитали безліч статей про різні маркетингові практики і способи залучення нових клієнтів. Одним із способів залучення є лендінг сторінка - мета якої - перетворити відвідувачів в потенційних клієнтів при досягненні максимально можливого коефіцієнта конверсії. Як правило, вона фокусується заклику до дії. На сайті: evergreens.com.ua компанії Evergreen, ви зможете заказати розробку проекту, а також ознайомитись з кейсом створення кейсу лендінгу прістроїв - gloTM HYPER для БAT Україна. Завдання кейсу лендінга - донести переваги продукту gloTM HYPER для аудіторії повнолітніх споживачів. В результаті був створений продукт для просування нової лінійки пристроїв — gloTM HYPER. Створення цільової сторінки необхідно ретельно продумати і спланувати.

Що входить в кейс створення Лендінг?

  • Дизайн. В ідеалі головне зображення повинно відображати контекст або ставитися до використання продукту або послуги.
  • Мікроанімації які доповнюють образ продукту.
  • Аналітика лендінгу.
  • Запуск рекламу и A / B тестування різніх версій лендінгу.

Найбільш важливі переваги Londing Page:

1. Landing page - унікальна торгова пропозиція, яке дозволяє вам представити потенційного клієнта - обраний, унікальний продукт або пропозицію послуги.

2. Набагато більше переходів в порівнянні з класичним сайтом. Сторінка має бути чіткою, мінімалістичною і ефективною за своїм змістом.

3. Landing Page збільшує ефективність електронного маркетингу.

4. Landing Page допомагає створити імідж вашого бренду в Інтернеті. Завдяки простій структурі та прозорості цільової сторінки, це ідеальне місце, щоб виділити бренд - логотип, слогани, назва компанії.

5. Цільова сторінка містить заклик до дії, який допомагає переконати користувача вчинити певну дію.

Компанія Evergreen пропонує комплексні маркетингові послуги: створення веб-сайтів і магазинів, позиціонування, кампанії AdWords, копірайтинг, графічний дизайн, адміністрування веб-сайтів і консультаційні послуги з урахуванням потреб і бюджету, швидке виконання і приємну співпрацю! Хочете обговорити ваш проект або замовити розробку? Довірте це завдання професіоналам, щоб отримати максимальний прибуток від вашої рекламної кампанії. На кожному етапі співпраці ми надаємо консультацію на вищому рівні. Скористайтеся вигідною пропозицією прямо зараз!