Тональний крем - збірне поняття, що включають масу різних засобів. Кожне з них має своє призначення, спосіб використання та служити конкретним цілям. Про те, які кошти тонування шкіри вибрати - і піде мова.

Для чого потрібні тональні засоби

Раніше, коли тональники тільки з'являлися на ринку б'юті коштів, основними цілями таких препаратів було вирівнювання тону шкіри. Зараз за допомогою сучасних тональника вирішують й інші завдання:

  • вирівняти нерівності, надати шкірі ніжну і бархатистою фактуру;
  • заповнити зморшки і дрібні складки, зробити обличчя візуально молодше і підтягнутою;
  • приховати косметичні дефекти - рубці і шрами;
  • замаскувати вугрі, запальні процеси;
  • надати виразності вилицях, зробити правильні лінії особи;
  • живити, зволожувати, доглядати за епідермісом.

По суті, вибравши правильний тональник можна вирішити всі вищевикладені завдання.

Види тональних засобів

Крем - не єдина форма випуску тональника. Сучасна б'юті індустрія пропонує масу засобів, кожне з яких покликане служити конкретної мети.

Наприклад, популярні в останні час кушон - компактні засоби, що відрізняються легким нанесенням. Хто не знайомий, кушон - крем з спонжем, в якому спонж відразу просочується кремоподібним складом через аплікатором. Наносити засіб легко і зручно. Мінус - це засіб виключно особистого користування, саму губку варто міняти хоча б раз на місяць, краще - раз в 2 тижні. Справа в тому, що в таких губах доброчинна середовище для розвитку патогенної мікрофлори, тому вважати кушон гігієнічним засобом - не зовсім вірно. Категорично не можна використовувати кушон майстрам-візажистів, та й брати у подруги її кушон не слід.

Тональний мус по консистенції нагадує збиті вершки, тому легко наноситься спонжем, практично не відчувається на обличчі. Він дає рівний матовий фініш без блиску, що відмінно підходить для денного і вечірнього макіяжу. Мінус - замаскувати складні дефекти (рубці, шрами, запалення і прищі) за допомогою флюїду не вийде. Якщо ви володієте рівною фактурою шкіри без дефектів - флюїд підійде ідеально, якщо ж ні - варто вибирати більш просунуті засоби.

Стіки для тонування добре маскують навіть великі дефекти. Часом стик придатний для локального нанесення на велику ділянку шкіри, щоб приховати дефект, вирівняти поверхню. Стіки не використовують як самостійний засіб, лише доповнюють інші тональні основи.

ВВ-крем відрізняється більшою поживністю, ніж традиційні тональники. У його складі менше шкідливих речовин, зокрема силікону, який забиває пори. Характерна особливість ВВ коштів - можливість підлаштовуватися під відтінок епідермісу, тому підібрати тон значно простіше. Ще один плюс - наносити базу під такий засіб потрібно не завжди, адже крем сам по собі досить поживний. Ще одна фішка, ВВ мають так званої усадкою. Тобто через 10-15 хвилин після нанесення, коли процес вбирання закінчений - крем повністю адаптується до кольору шкіри, і стає практично непомітним. Якщо після нанесення нового ВВ ви незадоволені результатом, не варто робити поспішних висновків. Зачекайте до повного вбирання. Швидше за все, результат вам сподобається.

СС-крем відрізняється більш м'якому фактурою, забезпечує менше тонування, тому підходить для корекції незначних недоліків. По суті, якщо видимих ​​проблем зі шкірою немає - можна вдаватися до СС кремам, а ось ВВ знадобляться якщо є необхідність в більш щільному покритті.