Дебютуючи у Європі на цьогорічному автосалоні в Парижі, нова Toyota Camry Hybrid доповнює гібридний модельний ряд Toyota седаном середнього класу. Нова модель Toyota Camry Hybrid 2021 года оснащена останньою гібридною системою четвертого покоління, розробленою в архітектурі TNGA. Європейська прем'єра Toyota Camry восьмого покоління:

  • Новий гібридний привід з двигуном об'ємом 2,5 л;
  • Платформа TNGA - низький центр ваги, більша динаміка руху завдяки багаторівневій підвісці та просторому салону;
  • Елегантний, динамічний дизайн та інтер’єр преміум-класу;
  • Прем’єра в першому кварталі 2021 року;

Нова Toyota Camry Hybrid - це унікальна пропозиція седанів середнього класу, що представляє безпроцесовий потужний гібридний привід і преміальну якість у сегменті D. Camry поєднує стильний дизайн і найвищий рівень комфорту з видатними характеристиками гібридного силового агрегату останнього покоління.

Поступова відмова від дизельних двигунів на європейському автомобільному ринку відкриває шлях для повернення Camry у Західну Європу після 14-річної відсутності. Новий седан розширює європейську лінійку гібридних автомобілів Toyota до восьми моделей.

Розроблена з нуля Camry - це вже восьме покоління моделі, яка дебютувала в 1982 році і за свої 39 років на ринку завоювала безліч нагород та відзнак. Camry доступна у більш ніж 100 країнах і на сьогоднішній день продає більше 19 мільйонів одиниць. Понад 700 000 одиниць щороку залишають Toyota, що робить Camry найпопулярнішим седаном D-сегменту у світі.

Camry зберегла всі функції, які робили цю модель популярною серед європейських водіїв протягом багатьох років. Три найважливіші з них - це якість, довговічність та надійність. Седан Toyota також відрізняється комфортом і місткістю, найсучаснішою технологією трансмісії та постійним задоволенням від водіння.

Останнє покоління Camry було розроблено за технологією Toyota New Global Architecture (TNGA), яка впроваджує нові рішення в кожній деталі автомобіля та його трансмісії. TNGA - це задоволення від водіння та привабливий дизайн, а також відмінна якість збірки, передові технології та екологічність.

Інтер'єр нового Camry був розроблений так, щоб запропонувати ретельно продумане поєднання функціональності, стилю та престижу. Плавні криві нової панелі приладів поєднують в собі ергономічну, зручну для водія обстановку кабіни з просторим, комфортним місцем для пасажирів.