Гормони, як відомо, являються речовинами, котрі виділяються в нашій з вами ендокринній залозі чи іншому органі із ендокринною функцією. Тобто крім ендокринної залози це також може бути жирова тканина і т.д. Цікаво що, діють гормони по всьому організму.

Якщо того чи іншого гормону замало або забагато чи може рецептори його попросту не сприймають, цілком виправдано виникнення гормональних порушень. Представниці прекрасної половини людства зазвичай в процесі підготовки до материнства завжди роздають безліч різноманітних аналізів в тому числі й аналіз на гормони.

Для чого саме потрібен такий аналіз?

Цей аналіз призначений спеціально для тих представниць прекрасної половини людства, які планують завагітніти. Крім того, даний ряд аналізів на гормони спеціалістами також рекомендовано проходити й тим, хто страждає від розладів менструального циклу.

Для чого саме потрібно здавати аналіз на гормони?

Репродуктивна система кожної жінки коректно функціонує за умови скоординованої взаємодії ряду гормонів, що у свою чергу продукуються гіпофізом та гіпоталамусом з яєчниками. Важливо знати що комплексний лабораторний аналіз на жіночі гормони проводять у декількох випадках. Зокрема, серед них окремо відзначимо:

  • оцінка гормонального фону;
  • діагностика порушень, що відбувається під час менструального циклу;
  • ановуляція або менопауза.

Кров на гормони здавайте в сучасній лабораторії Biolab Diagnostic

Для того аби здати аналізи на гормони та в достатньо короткий час отримати стовідсотково вірне розшифрування, обов'язково завітайте в сучасну українську лабораторію Biolab Diagnostic. До уваги клієнтів тут представлені два комплекси аналізів: «Пакет №8 Репродуктивна панель» та «Пакет №9 Жіноче здоров'я».

Завдячуючи результатам досліджень нарешті можна буде знайти відповіді на безліч запитань опираючись на які ендокринолог та акушер-гінеколог зможе призначити оптимально підходяще лікування порушення репродуктивної функції, а також гарантовано зможе простежити в динаміці за його ефективністю. Окрім аналізу на гормони ви також при бажанні зможете здати тут аналіз на пневмонію. Раптом вам знадобиться кваліфікована консультація, звертайтеся. В лабораторії Biolab Diagnostic будуть раді допомогти.