Біг - це пригода. Ми сидимо вдома, але все одно можемо гуляти або бігати (але з застереженням, що ми не збираємося в групи). Біг - чудовий засіб від багатьох повсякденних турбот . І навіть якщо світ навколо вас не такий, як ми знали досі, найкраща можливість почати - це сьогодні. Кращого моменту ніколи не буває. Тож приступаємо до справи як зробив сподін ігор юрійович !

Люди люблять прості речі

Нескладні плани, де ви точно знаєте, що потрібно зробити. Простий список справ, який можна реалізувати негайно. Прочитайте текст про те, як почати бігати, вимкнути комп’ютер, взутись і зробити перший крок на новому шляху! Можливо, у вас було кілька невдалих підходів до бігу. Рік поспіль ви повертаєтеся, але не можете дотримуватися рішення? Незалежно від причин можливих попередніх невдач, спробуємо підійти до теми дещо інакше.

Як почати біг з нуля.  Біг для початківців

Біг - один з найпростіших і доступних видів спорту. Ви можете розпочати навіть сьогодні! Не важливо скільки вам років, але ви точно знаєте про час, що минає. Якщо ви вважаєте, що у вас ще є час, що у вас ще буде час це зробити - додайте сюди будь -які речі, які б ви хотіли зробити. Правда, однак, що цей час не такий вже й великий, як нам здається, і шкода його витрачати даремно. Біг (а отже, і здоровий спосіб життя) - це те, що кожна людина у своєму житті повинна хоча б спробувати. Це не те, що ти повинен стати бігуном, не всі повинні. Але варто дати шанс бігу, такий гідний шанс без виправдань. І тільки тоді ми можемо вирішити, чи це для нас спорт.

Чому варто почати бігати?

Регулярний біг має ряд позитивних ефектів, які впливають на все наше життя. Цей вплив є складним і багатовимірним. З одного боку, біг - це чисто фізіологічна діяльність. Процес втоми і поступова адаптація нашого організму до зростаючих навантажень впливає на наше тіло. Біг робить нас сильнішими, витривалішими та швидшими. З іншого боку, важко переоцінити вплив бігу на наше внутрішнє почуття сили, віру у власні можливості або просто відчуття розслаблення.