Ви давно хотіли почати бігати, але продовжуєте відкладати перше тренування на завтра. Чому? Тому що ви не знаєте, скільки разів на тиждень бігати, чи краще вранці чи ввечері... сподін ігор юрійович вам у цьому допоможе.

Біг - це весело - перевірте це!

Мабуть, біг - спорт для всіх. Бігають люди, які пам’ятають Олімпійські ігри в Гельсінкі (1952 - примітка). Ба! Вони успішно змагаються на марафонах! Але ви впевнені, що зможете бігти? 99 відсотків можна. Якщо ви здорова людина, ви регулярно перевіряєте себе, навіть якщо ви не підліток і не маєте супер фігуру - можете почати бігати. Якщо у вас є сумніви або ви протягом кількох років не робили навіть базових  аналізів , зверніться до лікаря.

Знайдіть собі мету. Конкретну

Причин для початку бігу може бути багато. Готовність скинути непотрібні кілограми, позбутися комплексів, справити враження на свою дівчину, дружину, колегу, познайомитися з новими людьми. Всі причини добрі. Важливо додати певну мету до нашої мотивації, наприклад, я хочу схуднути на 5 кг, тому я буду займатися принаймні 3 рази на тиждень. Маючи конкретну мету, нам буде легше дотримуватися нашої резолюції.

Ходова частина: що вам потрібно?

Біг - це, безумовно, дешевий вид спорту в порівнянні з більшістю видів відпочинку. Вам не потрібно мати спеціалізоване обладнання (і воно вам точно не потрібно на початку). Єдине, в що варто інвестувати на початку своєї бігової пригоди, - це взуття. Вам не потрібно витрачати багатство відразу, на ринку також є дешеві кросівки для бігу, які допоможуть вам почати. Як купити ту взуття, яка вам найбільше підійде? Найкраще піти в спеціалізований магазин для бігунів. Однак перед відвідуванням такого магазину необхідно знати деякі важливі деталі.

Вам потрібно знати розмір і тип вашої стопи. Бігові кросівки повинні бути приблизно на 1 розмір більші за ті, які ми носимо щодня. Перш ніж купувати взуття, давайте перевіримо, який у нас тип стопи: нейтральний, пронація або супінація.