Коли з життя йде рідна і близька нам людина, в такий час всередині ми відчуваємо порожнечу і гіркоту, які розривають нас зсередини. Втрата близьких приносить не тільки багато моральних клопоту і турбот, але і фінансових. Головною турботою з точки зору фінансових витрат є правильний вибір пам'ятника.

Замовити надмогильні пам'ятники ви можете за посиланням https://spokij.com.ua/ вже зараз!

Вибір пам'ятника - це велике завдання для замовника. Пам'ятник бажано вибрати і поставити в короткі терміни, а прослужить він багато років. Багато людей стикаються з такою проблемою вперше, тому що подібного досвіду вони не мають.

Для того, щоб встановити відмінний пам'ятник потрібно для початку визначитися з зовнішньої формою пам'ятника. Під зовнішньою формою розуміється грамотне поєднання пам'ятника, стели, ваз, підставки, квітника, надгробки, гравіювання фасок і ін.

Найчастіше, підбираючи пам'ятник, рідні та близькі хочуть відобразити в ньому життя померлого, разом з його інтересами, стилем і ін. Художнику, який виготовлятиме пам'ятник, потрібно якомога краще описати людину, яка пішла з життя: чим вона захоплювалась, якою була, що любила найбільше, рід її занять. Всю цю інформацію майстер повинен знати для того, щоб вибрати форму, розмір, зовнішній вигляд пам'ятника, а також вид каменю. Чим більше інформації про померлого він отримає, тим швидше і легше буде підібрати пам'ятник. За допомогою такого підходу можна найточніше показати образ померлої людини, а також вибрати відповідний пам'ятник.

Замовник може запропонувати власний ескіз пам'ятника, а майстер допоможе, підказавши, якщо потрібно щось виправити.

За допомогою сучасних технологій, замовляючи пам'ятник у виробника, можна подивитися проект в 3-D зображенні. Не варто економити на цій послузі, адже таким способом можна уявити свій пам'ятник не тільки на словах або папері, а й побачити, як він буде виглядати в реальності. А потім вже вирішувати, чи варто щось змінювати або можна оформляти замовлення.

Наступним кроком є ​​підбір матеріалу для пам'ятника. Основними в сфері виготовлення пам'ятників є мармур і граніт. Існує величезне різноманіття кольорів і відтінків цих каменів. Мармур буває білий, світло-сірий, темний, рожевий та ін. Що стосується граніту, то вибираються, як правило, чорні, коричневі кольори і різні їх відтінки: червоно-коричневий, коричнево-червоний та ін.