Вікна та двері є одним з найбільш відчутних шляхів втрати тепла в будинку, тому до їх вибору треба підходити максимально відповідально. А враховуючи, що це не найменша частина кошторису, то окрему увагу варто приділити їх якості та довговічності. Далі розглянемо одне з оптимальних рішень - вікна, двері, вітражі, зимові сади та інші конструкції з алюмінієвого профілю.

Замовити алюмінієві вікна ви можете на сайті компанії perfect-okna.com.ua за посиланням https://perfect-okna.com.ua/all-windows/aluminum-windows/!

Чому фасадне скління з алюмінієвими профілями стає популярнішим?

Під фасадним склінням мається на увазі не лише створення світлопрозорих прорізів різного розміру і призначення. Це також елемент комплексного архітектурного оформлення будівлі в тому чи іншому дизайнерському стилі. Сьогодні спостерігається тенденція додання оригінальності будівлі за допомогою панорамних або нестандартних за формою вікон і вхідних зон. А застосування алюмінієвих профілів дозволяє реалізувати проекти практично будь-якої складності.

Переваги та особливості

Ще кілька десятиліть тому алюмінієвий профіль вважався придатним тільки для холодного скління. Сьогодні вироби модифіковані, представлені в більш широкому асортименті з урахуванням конструктивних, дизайнерських задумів і вимог до теплоізоляційних показниками. Ці нововведення дозволили зробити алюмінієвий профіль гідним конкурентом традиційним дереву і металопластику.

Різноманітність профілів з алюмінію

Можна виділити кілька незаперечних переваг сучасних алюмінієвих конструкцій на тлі альтернативних матеріалів:

  • Стійкість до агресивних явищ, які провокують корозійні процеси.
  • Каркаси, рами й коробки із алюмінієвого профілю не потребують періодичного оновлення захисного покриття. Дерев'яні вироби необхідно покривати лаком або фарбою.
  • Висока міцність на стиск і розтяг.

Цей технічний показник перевищує показники армованого пластику і дерева. Це дозволяє виготовляти конструкції з меншою товщиною при рівних вимогах до механічної витривалості, а значить, можна збільшувати площу світлопрозорого заповнення.

З аналогами інша справа - для посилення каркаса або палітурки необхідно збільшувати розмірний ряд і ретельно підбирати породи деревини.

Мінімальний ризик деформації алюмінієвого профільного каркаса, рам і коробок.

Профіль формується з обов'язковим урахуванням запасу міцності на склопакети і фурнітуру. Тому провисання стулок або деформація опорних систем фактично виключається.